Flash Player Projector 32.0.0.465

Flash Player Projector

Flash Player projector — безкоштовна програма для відтворення SWF-файлів Adobe Flash поза вашим веб-браузером. Встановивши програму на свій ПК Windows, ви зможете, без проблем, грати в улюблені флеш-ігри та переглядати SWF-файли в повноекранному режимі без використання браузера. Крім цього, користувач може самостійно вибирати якість відтворення (низька, середня, висока).

На машинах Windows завантаження Flash Player projector не вимагає ніякого встановлення. Вам просто необхідно клацнути файл і програма відкриється автоматично. Утиліта ефективна тим, що для роботи з нею не потрібно особливих комп'ютерних знань, тому користуватися нею — одне задоволення.

Щоб запустити гру або анімацію, вам необхідно просто перетягнути обраний файл в інтерфейс програми і він відразу ж відкриється. Також ви можете вибрати необхідний файл, вказавши його місце розташування файлу в рядку «Місце розташування».

Особливості та переваги Flash Player projector

  • Відтворення флеш-контенту без будь-яких обмежень.
  • Поширюється на безкоштовній основі.
  • Не вимагає встановлення.
  • Працює швидко і без збоїв.
  • Простий і зручний користувальницький інтерфейс.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: Adobe Inc.
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Flash Player Projector

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Flash Player Projector. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії