Flash Player Projector 32.0.0.465

Flash Player Projector

Flash Player Projector — безплатна програма для відтворення SWF-файлів Adobe Flash поза вашим веб-браузером. Встановивши програму на свій ПК Windows, ви зможете, без проблем, грати в улюблені флеш-ігри та переглядати SWF-файли в повноекранному режимі без використання браузера. Крім цього, користувач може самостійно вибирати якість відтворення.

Щоб запустити гру або анімацію, вам достатньо перетягнути потрібний файл у вікно програми й вона відразу відкриється. Ви також можете вибрати потрібний файл на комп’ютері або вказати посилання за його розташуванням у меню.

Flash Player Projector не має багатих налаштувань. Користувач може використовувати кілька варіантів налаштування програвання флеш-файлу (повноекранний режим, масштабування, початковий розмір...) і керування відтворенням анімації. Крім цього, користувач може обрати якість відтворення.

Переваги Flash Player Projector

  • Відтворення флеш-контенту без будь-яких обмежень;
  • поширюється на безплатній основі;
  • не вимагає встановлення;
  • працює швидко і без збоїв;
  • простий і зручний користувальницький інтерфейс.

Недоліки

  • Деякі файли можуть не запускатися.

Висновок

Flash Player Projector — проста програма, яка пригодиться всім, хто має потребу в інструменті для відтворення файлів Adobe Flash. З її допомогою користувач може запустити SWF-файли як локально, так і по посиланню, що є досить актуально в час коли офіційна підтримка Flash зупинена.

Встановлення Flash Player Projector для Windows

Програма не вимагає встановлення. Завантажте файл Flash Player Projector і просто запустіть його, щоб відкрити вікно переглядача. Перетягніть флеш-файл у це вікно, або скористайтеся меню  File -> Open…

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: Adobe Inc.
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити Flash Player Projector для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Flash Player Projector!

Схожі програми