Налаштування eMule. Загальне. Налаштування eMule. Загальне.

Налаштування eMule. Загальне.

"Ім’я" – введіть ваше справжнє або вигадане ім’я. Після нього в дужках можна добавити слова – (rus) та (ua). Це потрібно для того щоб вас пускали на російські та українські сервери. В останній час важливість цих поміток значно зменшилася, але поставити їх не завадить.
"Мова" – оберіть мову.
"Інше" (тут і далі - для ввімкнення бажаної опції слід поставити перед нею відмітку)

  1. "Звуковий сигнал при помилках" – eMule буде подавати сигнал при помилках закачок.
  2. "З’являтися при натисненні на посилання" – при натисненні на ed2k-посилання буде відкриватися вікно "Завантаження" програми eMule.
  3. "Вікно підтвердження при виході" – коли ви захочете закрити eMule, з’явиться вікно з запитанням – "Ви насправді хочете вийти з eMule." Інколи буває корисним :-)

"Запуск" – до цієї підгрупи входять настройки, що встановлюють порядок запуску програми:

  1. "Перевірка нової версії" – eMule час від часу перевіряє чи не з’явилася новіша версія програми. Якщо нова версія буде знайдена eMule сповістить Вас про це. Поставте галочку та встановіть 7 днів.
  2. "Показувати заставку" – при запуску програми буде з’являтися заставка з відомостями про програму. Непотрібна функція – краще вимкнути.
  3. "Запускати згорнутим" – eMule буде запускатися в згорнутому вигляді, тобто вікно програми відкриватися не буде. З’явиться лише іконка в треї (правий нижній куток екрана).
  4. "Запускатися з Windows" – програма буде запускатися одночасно з запуском операційної системи.

Кнопка "Редагувати..." – при натисненні на кнопку відкривається файл webservices, що містить Web-адреси допоміжних служб eMule. Краще нічого тут не змінювати.

Кнопка "eD2K Посилання" – як правило ця кнопка недоступна для натиснення. Це означає що eMule є програмою за замовчуванням для перехоплення ed2k-посилань. Якщо внаслідок змін в реєстрі або встановлення іншої програми для роботи в мережі eDonkey2000 ed2k-посилання не асоційовані з eMule кнопка "eD2K Посилання" перейде в ненатиснений режим.

ЗМІСТ ДАЛІ