Налаштування eMule. Файли. Налаштування eMule. Файли.

Налаштування eMule. Файли.

"Додавати файли для завантаження у паузі" – файли додані для завантаження будуть чекати вашого дозволу на початок скачування. Рекомендується тим, в кого на закачку поставлено більше 10 файлів.

"Додати нові Спільні Файли з автоматичним пріоритетом" – для "розшарених" файлів буде автоматично застосована система пріоритетів. Пріоритет залежить від кількості запитів на файл – чим більше запитів на файл, тим нижчий його пріоритет. Залишаємо ввімкненим.

"Додати нові завантаження з авто пріоритетом" – буде застосована автоматична система пріоритетів для файлів добавлених на завантаження. Пріоритет залежить від кількості доступних джерел – чим їх більше, тим він нижчий.

Наприклад, при кількості джерел від 1 до 40 для файла буде встановлено високий пріоритет на закачування, від 41 до 80 джерел – нормальний, а від 81 і вище – низький. Це допомагає збільшенню доступу до рідкісних матеріалів в мережі та пришвидшенню закачки. Залишаємо ввімкненим.

"Очищувати імена файлів на нових завантаженнях" – при ввімкненні цієї функції, нові файли добавленні для завантаження будуть автоматично редагуватись. З їхніх імен будуть видалені знаки типу _ , . , [] а всі перші букви кожного слова будуть писатися з великої. Також з імен будуть видалятися деякі приставки та слова типу http, www., .com, .de, .org, .net, shared, powered... Повний перелік цих слів можна переглянути натиснувши кнопку "Редагувати":

Фільтр

Також тут можна внести нові слова розділяючи їх знаком | (shift+). Ця опція може бути зручною, а може, при неправильному використанні, нашкодити, знищивши важливу інформацію про файл. Тому вмикати її рекомендується лише тоді, коли ви дійсно впевнені в своїх діях.

"Намагатися передавати частини повністю" – якщо ввімкнути цю опцію, eMule буде віддавати до тих пір, поки не віддасть повний чанк (блок) файла. Перевага полягає в тому, що так виросте доступність файлів, адже лише повні шматки можуть бути поширені. Краще ввімкнути. При поширенні нового файла ця функція має бути ввімкнена обов’язково.

"Намагатися передавати спочатку першу частину" – функція, при ввімкненні якої, найвищий пріоритет на першочергове скачування набувають перший і останній блоки файла. Ці блоки необхідні для попереднього перегляду недокачаних файлів, в першу чергу відео. Використовуйте цю опцію тільки тоді коли вона вам дійсно потрібна – вона негативно впливає на поширення та доступність файлів в мережі.

"Стежити за появою eD2K посилань у буфері обміну" – якщо ввімкнути цю опцію, то eMule (в робочому режимі) буде перехоплювати ed2k-посилання скопійовані до буферу обміну і після вашої згоди (муль обов’язково вас запитає), ставити їх на завантаження. Ставимо галочку.

"Додатковий метод обчислення залишку часу" – ця опція впливає на те, як eMule буде підраховувати час, що залишився до кінця завантаження того чи іншого файла. За замовчуванням, час вираховується виходячи з поточної швидкості. При ввімкнені додаткового методу обчислення буде враховуватись середня швидкість за весь час завантаження файла, що дозволяє отримати точніші дані.

"Після завершення завантаження знімати з паузи наступне" – якщо ця опція ввімкнена, то eMule по завершенні завантаження того чи іншого файла, буде автоматично ставити на закачку наступний (якщо вони є, звичайно). Слідуючи два пункти доступні лише якщо попередня опція ввімкнена:

  • "Бажано тієї ж категорії" – програма буде намагатися обрати для наступної закачки файл з тієї ж категорії, що і завантажений.
  • "Тільки в тій же категорії" – мул зніме з паузи файл з тієї ж категорії, що і завершений.

"Запам’ятати завантажені файли" – ця опція впливає на те, як будуть відображатись результати пошуку. Всі файлы, що вже були завантажені, в результатах пошуку будуть показані зеленим кольором. Це працює навіть тоді коли файли були переміщені. Інформація про завантажені файли зберігається в файлі known.met.

"Запам’ятати скасовані файли" – функція схожа на попередню. Файли, завантаження яких було скасовано, в результатах пошуку будуть виділені зеленим кольором. Інформація про скасовані файли зберігається в файлі cancelled.met.
Додаткову інформацію про файли виділені зеленим кольором можна прочитати в колонці "Відомий" вікна пошуку.

"Відео програвач" – тут можна, скориставшись з кнопки "Огляд..." ввести шлях до відеоплеєра, що буде автоматично запускатися для перегляду скачаного відео. Якщо це поле залишити пустим, eMule буде використовувати заданий за замовчуванням універсальний програвач, пов'язаний з цим типом файлів.

"Створити копію для перегляду" – більшість медіа-плеєрів, для перегляду недокачаних файлів потребують спеціальну тимчасову копію. Тому незайвим буде ввімкнути цю опцію. Відеоплеєр що не потребує копій для перегляду – VLC

НАЗАД ЗМІСТ ДАЛІ