WinSetupFromUSB 1.9

WinSetupFromUSB

WinSetupFromUSB — безкоштовна утиліта для швидкого створення завантажувальної флешки для встановлення Windows XP, Vista, Windows 7, BartPE (WinBulder/UBCD4Win/WinFLPC) та інших ОС. Також на створюваному носії може розташовуватися Gparted і SisLinux, вбудована віртуальна машина QEMU та багато іншого.

За допомогою утиліти WinSetupFromUSB створення завантажувальної флешки відбувається в кілька кліків миші. WinSetupFromUSB має добре організований інтерфейс, що використовується для призначення флеш-носія, його форматування, додавання файлів операційної системи та інших завдань налаштування і запису завантажувальної флешки.

Основні характеристики WinSetupFromUSB:

— Досить простий інтерфейс з безліччю підказок.
— Детальний журнал подій, що відбуваються при створенні завантажувальної флешки.
— Висока швидкість роботи і низька вимогливість до ресурсів.
— Можливість запису декількох дистрибутивів на одну флешку.
— Вбудовані утиліти для підготовки флешки до запису.

Зміни в останній версії (історія змін)

  • Додана підтримка багатоверсійних / здвоєних ISO Windows (наприклад, 32 і 64 біт в одному ISO). Стандартні подвійні ISO-образи Microsoft підтримуються і тестуються, також як і інші джерела, якщо вони використовують незмінений bootmgr і розташування за замовчуванням для сховища BCD в / boot / bcd. Протестовано в BIOS / UEFI з включеною і вимкненою безпечної завантаженням, стандартні подвійні і поодинокі збірки Windows 10 ISO 1803, 1809, Server 2016 і 2019.
  • Додано визначення номера збірки Windows 10, який додається в імена завантажувального меню.
  • Оновлені ImDisk і WimLib.
  • Дрібні виправлення.
Автор: ilko_t
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
WinSetupFromUSB

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми WinSetupFromUSB. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії