Windows Product Key Viewer 1.5.1

Windows Product Key Viewer

Windows Product Key Viewer – це безкоштовна утиліта, яка показує ключ і поточну версію операційної системи. Продукт створений єдино з цією метою і трохи прискорює процес перевстановлення Windows для користувача в порівнянні зі стандартними методами визначення ключа за допомогою Visual Basic Script або PowerShell, тим більше, якщо ці терміни йому не знайомі.

Windows Product Key Viewer відноситься до категорії програм, робота яких здійснюється в один клік. Інтерфейс утиліти не містить нічого зайвого окрім двох полів і двох відповідних їм кнопок, які дозволяють скопіювати вміст в буфер обміну.

Переваги Windows Product Key Viewer

  • Поширення продукту на безкоштовній основі.
  • Простий графічний інтерфейс користувача, який не вимагає від нього ніяких дій. Після запуску вся робота утиліти здійснюється автоматично.
  • Можливість скопіювати ключ продукту в буфер обміну.
  • Відображення інформації про поточну версію операційної системи.

Висновок

Windows Product Key Viewer рекомендується, в першу чергу, системним адміністраторам, яким доводиться щодня стикатися з питаннями ліцензійного програмного забезпечення і перевстановлення ОС на комп'ютерах співробітників.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: woot332
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Windows Product Key Viewer

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Windows Product Key Viewer. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії