FNF: Smoke 'Em Out Struggle 1.0

FNF: Smoke 'Em Out Struggle

Smoke 'Em Out Struggle — цікаве доповнення для популярної Friday Night Funkin'. Мод додає багато нового контенту, що зробить вашу гру на ПК ще крутішою та більш насиченою. Встановивши аддон, ви отримаєте повнотижневу FNF і зійдетесь у битві з новим суперником.

Новий персонаж Гарчелло — дивний хлопець, що постійно палить та намагається змусити Бойфренда викурити одну з його сигарет. Проте Хлопець не хоче палити, тоді Garcello кидає йому виклик і пропонує реп-баттл. Модифікація включає 3 оригінальні пісні: «Головний біль», «Нерви», «Реліз». Розробники аддона добре потрудилися над наповненням свого продукту, тому все виглядає дуже якісно. Окремо варто відзначити якість графіки.

Якщо ви хочете урізноманітнити свою гру і додати в неї трохи гостроти, тоді обов'язково завантажуйте VS Garcello. Новий загадковий персонаж зі своєю історією, круті музичні треки і якісна графіка цього продукту точно не залишать вас байдужими. Завантажуйте і насолоджуйтеся новою Friday Night Funkin' на своєму ПК Windows.

Встановлення VS Garcello

  • Завантажте файл моду з нашого сайту.
  • Розпакуйте архів у зручне для вас місце.
  • Запустіть файл vsgarcello.
  • Можна грати.
Автор:
Офіційний сайт: gamebanana.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити FNF: Smoke 'Em Out Struggle для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FNF: Smoke 'Em Out Struggle!

Схожі програми