NVIDIA Inspector 1.9.8.1

NVIDIA Inspector

NVIDIA Inspector – це утиліта, що дозволяє отримати детальну інформацію про встановлені на комп'ютері графічні адаптери NVIDIA. Продукт поширюється безкоштовно, не вимагає установки і включає в себе деякі інструменти для розгону.

У своїй роботі програма звертається до обладнання ПК, зокрема, до встановлених відеокарт і витягує всю доступну їй інформацію. Так, інспектор виводить на екран відомості про виробника та назву адаптера, версії драйвера, типи і обсяги відеопам'яті, поточні показники температури, напруги і частоти. В свою чергу, отримані дані можуть бути використані тут же, для розгону карт вбудованими засобами утиліти.

Інтерфейс NVIDIA Inspector нагадує інші системні інструменти для збору відомостей про встановлене залізо. Головне вікно розбите на безліч невеликих осередків з різними показниками. Кнопка внизу праворуч відкриває додаткове меню, яке буде цікавим хіба що оверклокерам, тому що будь-які підказки та рекомендації щодо розгону виявлених відеокарт в програмі відсутні.

Переваги NVIDIA Inspector

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Відсутність необхідності встановлення утиліти.
  • Зрозумілий графічний інтерфейс користувача.
  • Наявність вбудованих інструментів розгону.
  • Підтримка можливості створення профілів.

Недоліки NVIDIA Inspector

  • Відсутність підтримки російської та української мов інтерфейсу.

Висновок

Утиліта NVIDIA Inspector працює коректно, без збоїв і не зависає, проте використання продукту має сенс тільки при наявності на комп'ютері користувача відповідного обладнання, а саме відеокарт виробництва NVIDIA.

Зміни в останній версії

  • Покращення в роботі програми.
  • Виправлені помилки.
Автор: Orbmu2k
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити NVIDIA Inspector для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми NVIDIA Inspector. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми