PureText

PureText 6.2

PureText

PureText – це утиліта, яка дозволяє шляхом натиснення всього однієї клавіші очистити форматування скопійованого тексту і перенести його у вказаний користувачем місце.

Принцип роботи програми полягає в редагуванні вмісту буфера обміну. PureText очищає значення полів і меж документа, видаляє з нього малюнки, діаграми і вбудовані елементи, приводить текст до одного вирівнюванню і розміру, встановлює загальний стиль шрифту, колір за замовчуванням, а також відступи між рядками, словами і символами. Результат роботи утиліти виглядає так, ніби користувач скопіював текст зі сторінки веб-браузера в блокнот. При цьому PureText не модифікує текст – не видаляє пробіли (Space), переноси рядків (Enter), символи табуляції (Tab). Також, утиліта не виправляє помилки і помилки в документі.

Під час копіювання вмісту з Web-сторінок в режимі HTML редактора програма очистить форматування шляхом видалення всіх відомих їй тегів, що призведе, наприклад, до неможливості пройти за посиланням на будь-якої Інтернет-ресурс.

Інтерфейсу PureText, як такого, немає. Єдиний елемент керування, доступний користувачеві – вікно для встановлення комбінації клавіш (Options). За замовчуванням використовується комбінація Windows+V, свого роду аналог функції Paste (Ctrl+V) в сімействі ОС Windows.

Переваги PureText

  • Вражаюча швидкість роботи. Програма дозволяє очистити форматування і скопіювати понад п'ятдесят сторінок текстового вмісту менш ніж за секунду.
  • Наявність свіжих оновлень продукту.
  • Безкоштовність утиліти.
  • Можливість зміни поєднання клавіш.

Недоліки PureText

  • Відсутня можливість глибокого налаштування програми.

Висновок

Утиліта PureText виконує всього одну функцію – очищає форматування тексту і копіює його в активне вікно і справляється зі своїм завданням на високому рівні. При цьому програма не грузить систему, не зависає і не пропонує інші рекламні продукти.

Увага

Запуск і робота утиліти здійснюється з трею (правий нижній кут робочого столу ОС Windows). Після початкового запуску PureText програма буде завантажуватися разом з операційною системою. Щоб його вимкнути, клацніть правою клавішею миші по значку PureText, розташованому в треї і в випадаючому меню виберіть пункт Options. Далі у вікні опцій зніміть галочку з пункту Automatically run PureText when Windows starts і натисніть ОК. Після цього запуск PureText буде здійснюватися в ручному режимі.

Встановлення PureText

Програма PureText не вимагає встановлення, оскільки є по суті портативною. Користувач може розташувати виконуваний exe-файл на комп'ютері або знімному носії в будь-якому зручному для себе місці. Завантажити додаток можна зі сторінки завантаження нашого сайту.

Зміни в останній версії

  • Додано діалогове вікно попередження, якщо PureText вже запущено. Це може допомогти вирішити деяку плутанину, якщо у вас кілька версій PureText на вашому комп'ютері.
  • Файл локалізації може знаходитись у каталозі додатків, в каталозі даних локального додатка користувача або в каталозі даних додатків системи.
Автор:
Офіційний сайт: www.stevemiller.net
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити PureText для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про PureText!

Схожі програми