PicaSafe

PicaSafe 2.0 Build 213

PicaSafe

PicaSafe – це віртуальний сейф, який надає можливість безпечного збереження і перегляду фотографій. Програма призначена для робочого столу Windows і вимагає активації (див. нижче), після якої користувач зможе використовувати зазначені функції в повній мірі абсолютно безкоштовно.

В основі PicaSafe лежить механізм створення фотоальбомів – виконуваних exe-файлів, захищених паролями. Таким чином, користувач обмежує доступ сторонніх до фотоконтентом на своєму комп'ютері, що актуально, наприклад, при спільному використанні обчислювальних ресурсів, як вдома, так і в офісі. Кожен такий фотоальбом представляє собою «ящик з подвійним дном» і, крім приватних знімків, непризначених для чужих очей, може містити і загальнодоступні фото. При цьому спроба авторизації з недійсним паролем призводить до відображення останніх, що вводить різного роду зловмисників в оману. Необхідність застосування подібних можливостей програмного забезпечення обґрунтовується бажанням користувачів передавати файли по мережі, де вони можуть бути перехоплені журналістами або вимагачами.

Незважаючи на 448-бітове шифрування, яке застосовується для забезпечення конфіденційності користувача, вміст фотоальбомів не піддається ніяким графічним змін. Іншими словами використання програми не призводить до зниження якості або роздільної здатності знімків, а також до їх перекодування в інший формат.

Як було зазначено раніше, фотоальбоми PicaSafe представлений в форматі exe-файлів, а це значить, що будь-який з них може бути запущений користувачем на іншому комп'ютері, навіть при відсутності на ньому встановленого додатка. Ніяких слідів перегляду при цьому залишено не буде. Ця можливість може стати у нагоді професійним фотографам, які постійно займаються масовою обробкою чужих зображень.

Програма має досить приємний і простий інтерфейс, тому при належних навичках поводження з ОС Windows користувачеві не складе труднощів з нею розібратися. PicaSafe не перенасичений різними функціональними елементами. Головне вікно виконано в темних тонах, а основні опції винесені в нижню частину його робочої області.

Переваги PicaSafe

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка сучасних операційних систем Microsoft Windows, включаючи версії 7, 8 / 8.1 і 10.
  • Можливість створення фотоальбомів-обманок.
  • Перегляд зображень в режимі слайд-шоу.
  • Збереження фотографій в оригінальному вигляді, без будь-яких змін.
  • Підтримка російської мови.
  • Можливість запуску фотоальбомів на інших ПК.
  • Можливість запуску програми з зовнішніх USB-пристроїв.
  • Можливість обміну фотографіями за допомогою електронної пошти та веб-браузера одним цілим файлом.

Недоліки PicaSafe

  • Відсутність української локалізації програми.

Висновок

Програма пропонує користувачеві один з варіантів вирішення актуальних проблем, пов'язаних з безпечним поширенням конфіденційної інформації. PicaSafe не вимагає від комп'ютерів високої продуктивності, так само як не вимагає яких-небудь особливих навичок і від користувача.

Увага

Щоб уникнути різних помилок, пов'язаних з роботою PicaSafe, запуск програми слід виконувати від імені адміністратора. Для цього клацніть правою кнопкою миші по ярлику програми і виберіть пункт Run As Administrator із зображенням щита в контекстному меню.

Встановлення PicaSafe

Програма встановлюється за допомогою легкого стандартного інсталятора, скачати який ви можете на сторінці завантаження нашого сайту. Далі запустіть файл PicaSafeSetup.exe. У разі появи вікна контролю облікових записів користувачів дозвольте програмі вносити необхідні зміни в операційну систему, клацнувши Так. У вікні привітання майстра встановлення натисніть Next. Прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши пункт I accept the agreement точкою, після чого натисніть Next. Далі вкажіть шлях розташування програми. Клацніть Next двічі. За необхідності встановіть галочку, щоб створити ярлик програми на робочому столі. Щоб перейти безпосередньо до встановлення PicaSafe, натисніть Next та Install. По завершенні установки запустіть віртуальний сейф (від імені адміністратора) за допомогою значка на робочому столі або з меню Пуск.

Активація

На сьогоднішній день програма розповсюджується на безкоштовній основі. Для активації всіх її можливість потрібно ввести ключ активації. Для цього натисніть кнопку меню (в лівому верхньому куті), оберіть пункт Help і клікніть Enter registration key.

Ключ безкоштовної версії: DKC3J-7C6YB-NC4DV-TQNMX-MWGUT-TK5AR-WD7UF-6CUSM-QKLT2-BBS4X-1

Автор:
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити PicaSafe для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про PicaSafe!

Схожі програми