Nexusfont

Nexusfont 2.7.1

Nexusfont

Nexusfont – це безкоштовний менеджер шрифтів з підтримкою української мови інтерфейсу. У своїй роботі програма взаємодіє з усіма встановленими в системі шрифтами, дозволяє сортувати їх, об'єднувати в групи за тими чи іншими ознаками, видаляти непотрібні, порівнювати і переглядати, як буде виглядати довільний текст з тим чи іншим шрифтом. Таким чином, цей інструмент буде корисний дизайнерам і верстальникам.

Функціонал менеджера не те, щоб широкий, однак, в ньому присутня можливість пошуку шрифтів і їх дублікатів. Крім того, Nexusfont дозволяє отримувати детальну інформацію про шрифти, а також переглядати таблицю спеціальних символів.

Інтерфейс інструменту освоїти неважко. Основна робоча область відображає перелік всіх доступних користувачам шрифтів з можливістю виділення потрібних з них. Вище розташовується поле введення тексту, яке межує з параметрами кольору і розміру шрифту.

Переваги Nexusfont

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка української мови інтерфейсу.
  • Наявність поля пошуку з підтримкою знаходження дублікатів шрифтів.
  • Можливість налаштування параметрів шрифтів – кегля і кольору.
  • Можливість перегляду способу накреслення спеціальних символів.
  • Підтримка сортування шрифтів по імені, виробнику, за розміром і типом.
  • Наявність портативної версії програми.

Недоліки Nexusfont

  • Відносно слабкий функціонал продукту; відсутність будь-якої інтеграції з популярними інструментами веб-розробників і дизайнерів.
  • Досить обмежене за обсягом поле введення тексту.

Висновок

Програма працює коректно, без збоїв, не зависає. В цілому, інструмент можна порекомендувати всім зайнятим в веб-розробці користувачам з метою формування власних наборів і бібліотек шрифтів.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу Nexusfont, клікніть «View» в його головному меню. Далі перейдіть до пункту «UI Language», після чого виберіть відповідну локалізацію зі списку. Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте менеджер шрифтів.

Автор:
Офіційний сайт: www.xiles.app
Оновлено:
Версія Windows: 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Nexusfont для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Nexusfont!

Схожі програми