Kodi 19.0

Kodi

Kodi – програма, яка перетворить ваш комп'ютер в потужний медіа-центр, а також системна платформа для запуску різних програм і розширень. За її допомогою ви зможете відтворювати відео і аудіо файли в більшості популярних форматів, переглядати ТВ канали і відтворювати потокове відео, користуватися різноманітними мультимедійними сервісами. Також це ПЗ може відкривати зображення і фото, що знаходяться на робочому столі або на локальних дисках. Kodi володіє зручною мультимедійної бібліотекою, в якій будуть зберігатися найважливіші дані.

Kodi може відтворювати практично всі відомі формати: JPG, JPEG, BMP, M4A, Ogg PNG, AAC, GIF, WAV, WMA, MP3, Xvid, MOV, QT і безліч інших. При використанні будь-якого з них у вас не виникне проблем з запуском файлів, і ви зможете сповна насолодитися улюбленими фільмами або музикою.

Інтерфейс програми не відрізняється особливою складністю у використанні. Сервіс містить розділ налаштувань, які дозволять розширити можливості вашого пристрою і перетворити його на справжній мультимедійний комбайн. В налаштуваннях можна встановлювати масштабування відео, різні режими перегляду, співвідношення сторін телевізора або екрана, згідно параметрів пристрою, а також стандартні параметри яскравості, контрастності і іншого.

При перегляді фільмів у вас буде можливість надсилати у вибране ролики або кінострічки, і навіть створювати особистий плейлист. Тепер улюблені шедеври завжди будуть перебувати під рукою. Ви можете змінювати назву фільмів прямо в програмі. Якщо в плейлисті знаходяться якісь кінострічки, які ви ще не встигли переглянути, відзначте їх як «непереглянуті» і поверніться до них пізніше.

За допомогою програми можна керувати комп'ютером через віддалений доступ. Підключайтеся до вашого пристрою з мобільних гаджетів і без проблем синхронізуйтесь для роботи на домашньому або робочому ПК.

Переваги програми Kodi

 • вбудований програвач мультимедія, що підтримує всі популярні формати;
 • можливість перегляду потокового телебачення (IPTV);
 • потужна підтримка субтитрів;
 • можливість керування за допомогою мобільного пристрою;
 • наявність вбудованої бібліотеки розширень;
 • перегляд стрімів і онлайн-відео;
 • підтримка плагінів, розширень, тем;
 • безліч корисних функцій в налаштуваннях.

Недоліки Kodi

 • не завжди стабільна робота;
 • не підтримується робота на Windows XP 3 і нижче.

Висновок

Загалом, програма Kodi досить якісний і красивий кросплатформний медіацентр. За його допомогою можна переглядати відео, стрім і телеканали, організувати бібліотеку мультимедіа, а також насолоджуватися прослуховуванням улюбленої музики. Він має досить невеликий розмір, всього 50 мегабайт, а значить, не займе багато місця на жорсткому диску. Якщо вам необхідна якісна програма, щоб перетворити свій ПК у справжній кінотеатр, скористайтеся програмою Kodi.

Поради по встановленню Kodi

Для початку необхідно завантажити запропонований нами файл і встановити його. Погодьтеся зі стандартними умовами користувача, виберіть місце для установки і програма зможе продовжити. Після установки ви зможете використовувати програму Kodi. Для встановлення української мови інтерфейсу зайдіть у налаштування інтерфейсу і завантажте потрібний пакет (System → Settings → Appearance → International → Language).

Зміни в останній версії

 • Інформація відсутня
Автор: XBMC
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Kodi

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Kodi. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії