iWisoft Free Video Converter 1.2.0

iWisoft Free Video Converter

iWisoft Free Video Converter — потужний безкоштовний багатофункціональний відеоконвертор, що вміє перетворювати між собою будь-які відео- і аудіо-файли, а також конвертувати відео в зображення. Оптимізовані під конкретні завдання, профілі конвертації допомагають користувачеві конвертувати відео для програвання на великій кількості мультимедія-пристроїв.

Крім перетворення відео iWisoft Free Video Converter має вбудований відеоредактор. За його допомоги можна легко обрізати або об’єднати відео, додати в нього текстові записи або водяні знаки, змінити яскравість, контрастність, гаму, налаштувати гучність звуку і так далі. Також ви можете створити миттєвий знімок відео, що програється. iWisoft Video Converter створений з простим, дружнім до користувача інтерфейсом і дуже легкий у використанні.

Основні можливості iWisoft Free Video Converter:

— Конвертує звичайне відео: AVI, MPEG, WMV, DivX, XviD, MP4, H.264/AVC, FLV, MKV, RM, 3GP, 3G2, MOV і так далі, а також «витягує» аудіо з відео AAC, AC3, MP3, MP2, OGG, RA, WAV, WMA, M4A.
— Підтримує конвертацію HD Video: H.264/MPEG-4 AVC, AVCHD Video (*.m2ts, *.mts), Apple TV H.264 720P, MKV, HD WMV, MPEG2/MPEG-4 TS HD Video і так далі, а також конвертує відео високої роздільної здатності в стандартне.
— Конвертує між різними форматами аудіо: MP3, MP2, WMA, WAV, OGG, M4A, AC3, AAC, RA, APE, FLAC, AIFF, MPA…
— Підтримує більшість популярних цифрових пристроїв: iPod, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Xbox 360, Wii, Pocket PC, Blackberry, Mobile phones, Zune, Creative Zen, Archos, HP iPAQ, iRiver і так далі.
— Підтримує пакетну обробку. Ви можете додати безліч аудіо- чи відео-файлів за один раз.
— Користувацькі профілі конвертації відео. Можливість встановити кодек для роботи з відео, розмір кінцевого файлу, бітрейт, аудіокодек, звуковий канал, гучність і так далі, а потім зберегти все це, як окремий профіль для повторного використання.
— Професійні функції для редагування відео. Можливість попереднього перегляду ефектів редактора до конвертації.

Автор:
Офіційний сайт: www.easy-video-converter.com
Оновлено:
Версія Windows: 2000, XP, Vista, 7
Мова інтерфейсу: English
Завантажити iWisoft Free Video Converter для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про iWisoft Free Video Converter!

Схожі програми