GOM Audio 2.2.27.0

GOM Audio

GOM Audio – це аудіоплеєр з можливістю відтворення безлічі форматів. Цей продукт розповсюджується безкоштовно і успадковує масу корисних опцій популярного медіа-програвач GOM Player, створеного тими ж розробниками.

Програма дозволяє створювати списки відтворення та подкасти, включаючи в них аудіофайли, папки з музикою або посилання на радіостанції, які здійснюють трансляцію через Інтернет. Крім того, кожен окремо взятий трек може забезпечуватися супроводжуючим його текстом пісні, узятим з мережі або створеним користувачем «на слух».

До складу аудиоплеера входить еквалайзер з декількома варіантами попередніх налаштувань, який дозволяє отримати від музичного твору максимум корисних звуків, а також змінити висоту частот в залежності від жанру і різновиду запису, будь то студійний саунд, акустичний «квартирник» або інструментальний концерт на відкритому повітрі. А ефект навколишнього оточення може бути посилений або знівельований за допомогою опції реверберації.

Крім базових ефектів, властивих більшості комп'ютерних програвачів, функціонал GOM Audio розширено можливістю керування темпом і тональністю відтворення. Ця опція мало корисна меломанам, однак безперечно знадобиться музикантам, які підбирають мелодії самостійно.

Ще одна цікава можливість GOM Audio дозволяє користувачеві оперувати живленням свого комп'ютера, вимикати або занурювати його в сон в чітко зазначений час або після досягнення останньої доріжки в плейлисті, тим самим оберігаючи власний сон і спокій оточуючих.

Інтерфейс аудіоплеєра виконаний у фірмовому стилі і включає в себе стандартний набір вікон – плейлист (бібліотеку), еквалайзер, візуалізатор, що ріднить його з іншими програмами з цієї ж категорії. Користувач може змінити зовнішній вигляд програвача за допомогою декількох доступних йому колірних схем або ж зовсім прибрати GOM Audio з очей, звернувши його в область сповіщень.

Переваги GOM Audio

 • Безкоштовність продукту.
 • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
 • Низьке споживання ресурсів ПК. Можливість керування електроживленням.
 • Можливості синхронізації музики та тексту пісень.
 • Можливість керування тональністю (зниження і підвищення) і темпом (прискорення і уповільнення) відтворення.
 • Наявність еквалайзера з декількома варіантами попередніх налаштувань.
 • Наявність візуалізатора з кількома темами оформлення.
 • Наявність невеликої кількості доступних скінів, що підходять під різне оформлення операційної системи.
 • Підтримка російської мови програми.
 • Наявність функцій повтору і перемішування треків.

Недоліки GOM Audio

 • Слабка інтеграція з популярними музичними ресурсами і сервісами.
 • Відсутність української локалізації програми.
 • Відсутність повноцінного пошуку аудіофайлів як в плейлисті, так і на жорсткому диску.

Висновок

Програвач GOM Audio працює коректно, а додаткова наявність деяких ефектів при належному налаштуванню радує око і слух.

Встановлення GOM Audio

Для встановлення програми користувачеві необхідно перш за все завантажити файл-інсталятор GOMAUDIOSETUP.EXE. Далі запустіть і обеіть мову інсталятора. У вікні привітання натисніть Next. Прийміть умови ліцензійної угоди, клацнувши I agree. Виберіть відповідну комплектацію пакета GOM Audio, після чого знову натисніть Next. На наступному етапі вкажіть шлях розташування програми. При натисканні кнопки Next програвач буде встановлений на Ваш ПК.

Встановлення стороннього програмного забезпечення спільно з GOM Audio здійснюється користувачем за бажанням. Запуск програми можна зробити за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

Щоб змінити мову інтерфейсу відкрийте головне вікно GOM Audio (список відтворення). У верхній частині вікна знайдіть і клацніть по зображенню шестерні (при наведенні курсору миші на цей значок з'явиться напис Preferences), або скористайтеся комбінацією клавіш F5. У відкритому меню налаштувань перейдіть до підрозділу General розділу Basic, після чого оберіть потрібну мову зі списку з назвою Language в нижній частині вікна і дочекайтеся прийняття змін. 

Зміни в останній версії

 • Покращено розпізнавання кодування файлів в редакторі текстів пісень
 • Виправлені дрібні поліпшення і помилки.
Автор: GRETECH Corp.
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити GOM Audio для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми GOM Audio. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії