Free Audio Converter 5.1.12.1204

Free Audio Converter

Free Audio Converter, як і випливає з назви – це безкоштовний перетворювач аудіоформатів. Продукт володіє простим і зрозумілим інтерфейсом, підтримує російську мову і дозволяє конвертувати файли як в MP3, так і в Lossless формати.

Free Audio Converter є представником програм, які здійснюють свою роботу в один клік. Все, що потрібно від користувача – вказати конвертеру перелік аудіофайлів, вибираючи їх в провіднику або перетягуючи в область інструменту. На щастя, продукт підтримує функцію drag and drop.

Програма дозволяє варіювати вихідну якість в тому випадку, якщо мова заходить про перетворення доріжок в MP3. Так, крім бітрейта в 320 кбіт/с користувачам також надаються значення цього показника, рівні 240 і 128 кбіт/с, що дозволяє вмістити більшу кількість треків на одному і тому ж носії або плеєрі. Інші доступні формати, як ось FLAC, AAC, WMA і WAV за замовчуванням підтримують тільки високу якість звуку.

Конвертація в Free Audio Converter здійснюється не по одному файлу за раз, а пакетно або списками. Крім того, будучи створеним один раз, плейлист може бути збережений в пам'яті жорсткого диска для наступних перетворень.

Хотіли б ви, щоб перетворені файли мали унікальні пристойні назви, які не довелося б шукати на просторі декількох гігабайт з тисяч пісень? Цей конвертер дозволяє це зробити шляхом введення префікса і постфікса, додавання дати створення і номера по порядку. Таким чином, ви зможете перетворювати у формат вашого телефону або плеєра цілі аудіодиски з альбомами улюблених виконавців або аудіокниги популярних авторів.

Інтерфейс конвертера інтуїтивно зрозумілий. Оформлення представлено світлою темою. Елементи керування нечисленні і складаються з головного меню, чекбокса, пари кнопок і такої ж кількості випадаючих списків. Під назвою кожного доданого трека відображається повний шлях до вихідного файлу. Видалення об'єктів зі списку не складніше за їх додавання і здійснюється за допомогою невеликої позначки-хрестика, окремого для кожної аудіодоріжки.

Переваги Free Audio Converter

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з підтримкою російської мови.
 • Робота програми в один клік.
 • Підтримка перетягування файлів мишею.
 • Підтримка декількох форматів вихідних файлів, в тому числі MP3, FLAC, AAC, WMA, WAV і M4A.
 • Можливість налаштування іменування вихідних файлів.
 • Підтримка різної якості на виході в разі перетворення в формат MP3.
 • Можливість збереження списку доріжок для подальших перетворень.
 • Можливість поновлення до Преміум-версії з підтримкою об'єднання доріжок.

Недоліки Free Audio Converter

 • Відсутність підтримки української мови.
 • Додавання реклами у вихідні аудіофайли у безкоштовній версії продукту.

Висновок

Free Audio Converter працює коректно і не перевантажує систему навіть в процесі перетворення файлів. Однак головним недоліком інструменту є додавання реклами в початок кожного треку, що навряд чи додасть йому очок в очах завзятих слухачів музики та аудіокниг.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу програми, клікніть «Tools» в її головному меню. Далі перейдіть до пункту «Language», після чого виберіть відповідне значення мови зі списку. У разі успіху мова конвертера зміниться автоматично.

Зміни в останній версії

 • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: www.dvdvideosoft.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Free Audio Converter для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Free Audio Converter!

Схожі програми