Epson

Драйвери Epson – це набір низькорівневих програм, які забезпечують коректну роботу обладнання цього виробника і його взаємодію з компонентами операційної системи. Фірмові драйвери поширюються безкоштовно і, як правило, працюють краще за стандартні, оскільки «заточені» під конкретне сімейство споріднених пристроїв. Крім того, в разі використання драйверів Epson користувачам може надаватися ряд додаткових функцій.

Зазвичай самі драйвери не мають графічного інтерфейсу користувача. Проте разом з ними можуть бути встановлені утиліти, які забезпечують керування тими чи іншими функціями обладнання і передбачають будь-який, хоча б найпростіший, GUI. Так, наприклад, багато принтерів і багатофункціональних пристроїв дозволяють задавати витрати чорнила або тонера, здійснювати попередній перегляд відсканованих документів та інше за допомогою роботи виключно миші без додаткового введення будь-яких даних.

Переваги драйверів Epson

  • Безкоштовне розповсюдження драйверів.
  • Багато драйверів підтримують російську мову.
  • Фірмовий продукт безпосередньо від виробника.
  • Більшість сучасних драйверів підтримують як 32-х, так і 64-розрядні ОС.

Висновок

Якщо ви є власником техніки Epson, наполегливо рекомендується використовувати фірмові драйвери. В іншому випадку успіх роботи обладнання не гарантується.

Автор:
Офіційний сайт: www.epson.eu
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Epson для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Epson!

Схожі програми