EMDB 3.65

EMDB

EMDB (скорочено від Eric's Movie DataBase) – це інструмент для створення власної офлайн відеотеки. Продукт поширюється безкоштовно, підтримує російську мову інтерфейсу і в своїй роботі взаємодіє з найбільшою в світі базою кінофільмів – iMDb.

Програма представляє собою інтуїтивний механізм керування базою даних, яка, в свою чергу, становить основу користувацької бібліотеки фільмів і серіалів. Так, в функціональний набір EMDB входять такі опції, як додавання, редагування та видалення об'єктів, експорт, імпорт, сортування колекції, пошук із застосуванням фільтрів і без них, статистичний облік і навіть відтворення відео за допомогою зовнішнього програвача.

Каталогізатор дозволяє імпортувати інформацію про фільми і серіали, взаємодіючи з такими ресурсами, як iMDb, TheMovieDb, FreeCovers, MovieMeter і TheTVDB. Крім того, користувачі можуть доповнити свою бібліотеку відомостями про якість відео, наявність перекладу та субтитрів, роздільну здатність, формат, а також задіяні кодеки.

Інтерфейс продукту виконаний в своєму, фірмовому, стилі. Інформація про кінострічки представлена ​​максимально повно і, при цьому, досить компактно. Кастомізація зовнішнього вигляду можлива завдяки широкій підтримці різних шрифтів і кольорів. Меню опцій стилізоване і складається з барвистих значків-іконок з підписами, а так звана книжкова полиця пропонує користувачеві кілька варіантів оформлення.

EMDB підтримує експорт бази в такі формати, як CSV, TXT і HTML. Останній можна успішно застосовувати для публікації будь-яких матеріалів бази в інтернеті.

Переваги EMDB

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Наявність російської локалізації.
 • Фірмовий інтерфейс програми.
 • Можливість кастомізації зовнішнього вигляду EMDB.
 • Можливість імпорту відомостей з бази iMDb.
 • Підтримка відтворення кінострічок за допомогою зовнішнього відеоплеєра.
 • Можливість створення резервних копій бази за допомогою функції експорту.
 • Наявність засобів обліку і ведення статистики.

Недоліки EMDB

 • Відсутність української локалізації.
 • Відсутність портативної версії програми.
 • Відсутність взаємодії з вітчизняними ресурсами і базами відеоматеріалів.

Висновок

Програма працює коректно, без збоїв, не зависає і стане в пригоді абсолютно всім користувачам, а не лише завзятим кіноманам. Затьмарює картину лише те, що в EMDB відсутні механізми взаємодії з вітчизняними ресурсами, пов'язаними з кіноіндустрією.

Встановлення EMDB

Встановлення каталогізатора виглядає стандартно і складається всього з декількох кроків, в процесі яких користувач зможе вибрати шлях розташування програми на жорсткому диску і створити ярлик для запуску EMDB на робочому столі.

Щоб змінити мову інтерфейсу, клацніть по пункту «Options» в меню програми у верхній частині головного вікна. Далі у вікні, перейдіть в розділ «General», після чого вкажіть відповідне значення мови параметру «Language», вибравши його зі списку. У разі успіху, зміни вступлять в дію негайно.

Зміни в останній версії (історія змін)

 • Нема даних.
Автор: Wicked Wild Inc
Оновлено:
Версія Windows: Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
EMDB

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми EMDB. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії