TeamViewer – програма, що дозволяє відкривати доступ до комп’ютерів і керувати ними з будь-якої точки Інтернету. Як правило це необхідно для інтерактивної підтримки в налагодженні та обслуговуванні комп’ютера. Крім цього TeamViewer дозволяє обмінюватися файлами, спілкуватися в чаті і влаштовувати презентації.
Розробники TeamViewer створили простий користувацький інтерфейс, який є легким у керуванні, сумісним з сенсорним екраном і чітко організованим. Він підтримує багатомовні клавіатури і доступний користувачам понад тридцяти мов.
Серед основних функцій – віддалене керування комп’ютерами й іншими пристроями, керування контактами, створення окремих груп каналів з конкретним колом користувачів, спільний доступ до груп, автоматичне розпізнавання найближчих контактів і пристроїв, гнучка система налаштувань, миттєвий обмін повідомленнями в чаті, використання «білої дошки» з численними інструментами, підготовка, організація та проведення онлайн-конференцій чи презентацій, віддалене відтворення звукових і відеофайлів, інтегровані перевірки об'єму диску, стану оновлення ОС Windows, антивірусного захисту і брандмауера Windows та ін.
При підключенні до віддаленого комп’ютера IP-адресу віддаленої машини можна і не знати, але на іншому комп’ютері теж повинен бути запущений TeamViewer. Під час підключення можливий обхід фаєрвола і NAT проксі.
Для захисту безпеки та конфіденційності своїх користувачів, їхніх облікових записів та особистої інформації розробники TeamViewer створили спеціальну систему захисту. Вона складається з повного шифрування даних, що передаються клієнту від клієнта, на основі обміну ключами RSA 2048 та шифрування сеансів AES (256-бітному), випадкової генерації паролів, технології підпису коду та двохфакторної автентифікації.
Переваги TeamViewer
адміністрування серверів з віддаленим обслуговуванням;
дозволяє виконувати перезавантаження і перепідключення до мережі;
можливість передачі файлів від одного комп’ютера до віддаленого і навпаки;
завжди можна побачити, хто в цей момент в мережі, і легко підключитися до нього;
доступ через браузер до віддаленого комп’ютера з використанням TeamViewer Web Connector;
оптимізація роботи в залежності від типу підключення до мережі;
програма безкоштовна для особистого, некомерційного використання;
чіткий та простий інтерфейс;
наявність білої дошки;
чат між користувачами програми;
підтримка понад 30-ти мов інтерфейсу;
безпека та конфіденційність;
автоматичне визначення будь-якої конфігурації проксі-сервера;
кросплатформність;
широкі можливості налаштувань параметрів програми.
Недоліки TeamViewer
free-версія відрізняється своєю функціональністю від повної версії;
комерційна версія програми є платною;
робота залежить від якості мережевого з’єднання.
Висновки
TeamViewer об’єднує користувачів різних пристроїв з різних куточків світу. Окрім віддаленого доступу до самого пристрою з метою його підтримки, програма дозволяє обмінюватися інформацією, спілкуватися через чати, голосовий та відеозв’язок, проводити робочі наради, конференції та семінари, відтворювати медіа-контент віддалених пристроїв на керівному пристрої та багато іншого.
Встановлення TeamViewer для Windows
Через посилання завантажте програмний файл, відкрийте його, оберіть відповідні параметри та, ознайомившись з умовами ліцензійного договору, натисніть «Прийняти – завершити».
Зміни в останній версії
Користувачі Tensor з увімкненим звітом про підключення тепер можуть отримати доступ до додаткової системної інформації через API звітів про підключення, включаючи версію ОС, тип ЦП та інші системні дані.
Тепер можна переглядати та керувати політикою TeamViewer для застарілих груп та пристроїв.
Тепер застарілі групи пристроїв дозволяють зв'язуватися з модулем QuickSupport, що налаштовується, через бічну панель груп, за умови, що у вас є необхідні права для цього.
Тепер можна додавати пристрої із персональним паролем.
Тепер можна переглядати, керувати та підключатися до контактів у застарілих групах.
Тепер можна переглядати та керувати політиками TeamViewer для застарілих груп та пристроїв.
Тепер можна додавати контакти до застарілих груп.
Тепер відображається більш чітке сповіщення, якщо адміністратор намагається створити користувача з адресою електронної пошти, яка вже використовується.
Додано новий тип джерела групи користувачів для представлення груп користувачів, створених із SCIM. Групи користувачів SCIM не можна змінювати або видаляти за допомогою кінцевих точок інтерфейсу користувача та WebAPI, однак групам користувачів SCIM можна призначати ролі, як і іншим групам.
Нова кнопка «Додати» доступна як у базовому, так і розширеному поданні, що дозволяє користувачам додавати пристрої, групи та контакти з одного місця.
Розширена вистава для пристроїв була оновлена для підвищення зручності використання. Списки зліва тепер можна згортати та розгортати. Крім того, було введено новий розділ, що містить усі застарілі пристрої та контакти.
Тепер для застарілих пристроїв є VPN-підключення.
Тепер можна оновити версію TeamViewer безпосередньо зі стартової сторінки.
Адреси електронної пошти користувачів тепер можна копіювати до буфера обміну за допомогою кнопки копіювання, яка з'являється при наведенні.
Виправлена помилка, через яку зведення сеансу не запечатувалося наприкінці сеансу.
Виправлена помилка в класичному інтерфейсі користувача, через яку програма автоматично виходила з системи при втраті інтернет-підключення при використанні єдиного входу.
А ЧОМУ ВИ НЕВИНОСИТЕ ІНШІ ПРОГРАМИ ТАКІ ЯК РАДМІН ВІЕВЕР?