Windowed 1.3.0

Windowed

Windowed – це програма, яка розширює функціональність комп'ютерного Instagram-клієнта і наближає його можливості до таких у мобільній версії. Продукт розповсюджується безкоштовно з відкритим вихідним кодом. Крім того, всі бажаючі можуть підтримати проект, добровільно перерахувавши кошти розробникам.

Інструмент Windowed є окремим спеціалізованим додатком. Самі розробники називають його як браузер. Програма не вносить ніяких змін у вже наявне ПЗ і ніяк не впливає на встановлений на комп'ютері фірмовий Instagram.

Однією з ключових особливостей інструменту Windowed є те, що він дозволяє завантажувати фотографії в акаунт безпосередньо з жорсткого диска. Ще однією відмінністю від Instagram для Windows є покращена робота слайдерів-каруселей. Крім того, браузер підтримує можливість роботи з декількома обліковими записами.

Інтерфейс програми практично дублює Instagram-клієнт для мобільних пристроїв. Крім того, в Windowed є підтримка гарячих клавіш для функцій вирізати/копіювати/ вставити, скасувати повторити і вибрати все.

Переваги Windowed

  • Поширення продукту на безкоштовній основі з відкритим вихідним кодом.
  • Інтерфейс, максимально наближений до Instagram-клієнту для смартфонів.
  • Можливість завантаження фото в стрічку безпосередньо з жорсткого диска.
  • Покращена робота слайдеров.
  • Підтримка функцій копіювати, вирізати, вставити, скасувати, повторити, вибрати все і відповідних гарячих клавіш.
  • Можливість керувати кількома акаунтами.

Недоліки Windowed

  • Продукт не підтримує інших мов інтерфейсу, крім англійської, хоча сам акаунт Instagram може відображатися українською.

Висновок

Інструмент Windowed працює коректно і багато в чому кращий за фірмовий клієнт Instagram для ОС Windows, в зв'язку з чим рекомендується всім користувачам соціальної мережі, які вважають за краще переглядати стрічку на великому екрані і керувати своїм акаунтом з комп'ютера.

Зміни в останній версії

  • Додана підтримка декількох облікових записів із позначкою на верхній панелі навігації.
  • Можливість плавного перемикання між 5 окремими обліковими записами.
Автор: Windowed.io
Оновлено:
Версія Windows: 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Windowed

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Windowed. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії