Налаштування eMule. Безпека. Налаштування eMule. Безпека.

Налаштування eMule. Безпека.

Група опцій, що дозволяють встановити настройки безпеки програми eMule.

Підгрупа настройок "IP Фільтр":

Інколи деякі клієнти мережі поширюють, навмисно чи випадково, пошкоджені дані. Ip-фільтри використовуються для того щоб обмежити зв’язки цих клієнтів. Всі IP внесені до файла ipfilter.dat не зможуть з’єднатися з вашим eMule, так само як і eMule не зможе з’єднатися з ними. Для зміни списку Ip-адрес використовуйте кнопку "Редагувати". При цьому зміни вступають в силу лише після натиснення кнопки "Оновити".

"Рівень фільтра" - в кожного запису в ipfilter.dat є свій рівень доступу. Це значення показує те, яким надійним цей вхід є. Більші значення (за замовчуванням більші 128) вважаються безпечними. При цьому менші значення повинні бути заблоковані. Рівень фільтра визначає ліміт блокування. Значення за замовчуванням змінювати не потрібно.

"Фільтрувати сервери (також з динамічним IP)" – правила IP-фільтрування, як правило застосовуються лише до інших клієнтів. Ввімкнення цієї функції дозволить фільтрувати також і сервери.

"Оновити з URL:" – поле для введення url-адреси списку заборонених IP. Після введення слід натиснути кнопку "Завантажити" поряд із цим полем.

Підгрупа настройок "Повідомлення":

"Фільтрувати повідомлення, що містять:" – небажані повідомлення можна заблокувати, ввівши їх в це поле. Для відокремлення повідомлень одне від одного застосовуйте знак |.

"Приймати тільки від друзів" – всі повідомлення крім тих, що відправлено клієнтами, внесених до списку друзів будуть заблоковані.

"Приймати тільки від Accept from valid clients only" – повідомлення будуть отримуватись лише від клієнтів яких eMule вважає дійсними. Ця опція має бути ввімкнена.

"Додатковий спам-фільтр" – додатковий спам-фільтр, якщо він ввімкнений, перевіряє всі вхідні повідомлення. Якщо при перевірці буде виявлений один з наступних критеріїв фільтру, повідомлення буде проігнороване.

  • Веб-адреса або URL відправлено при першому контакті.
  • Клієнт вже послав 5 повідомлення і не отримав жодної відповіді.

Заборона буде діяти до кінця поточної сесії. Клієнти додані до списку друзів ніколи не будуть віднесені до спамерів.

Підгрупа настройок "Коментарі":

"Ігнорувати коментарі, що містять:" – небажані коментарі файлів можна заблокувати, ввівши їх в це поле. Для відокремлення повідомлень одне від одного застосовуйте знак |.

Підгрупа настройок "Інше":

"Використовувати безпечну ідентифікацію" – рекомендується ввімкнути.

"Запускати eMule без привілеїв адміна" – зазвичай, користувач входить в систему з адміністраторськими правами. Це дозволяє мати повний контроль над системою та програмами. Ввімкнення опції "Запускати eMule без привілеїв адміна" обмежить права доступу до деяких функцій eMule, але захистить від проникнення ззовні.

НАЗАД ЗМІСТ ДАЛІ