Ares Galaxy 2.5.5

Ares Galaxy

Ares – це безкоштовний BitTorrent-клієнт з вбудованим пошуком контенту одночасно в різних довірених джерелах. Продукт володіє простим інтерфейсом й підтримує російську мову.

Ares – це не просто BitTorrent-клієнт. До складу програми входить добра тисяча радіостанцій різних жанрів, а також чат, де ви зможете запитати потрібні вам файли у інших абонентів мережі. Програма працює за технологією P2P. Якщо коротко, то це означає, що користувачі Ares можуть завантажувати собі на комп'ютер частини одних і тих же запитаних файлів з різних джерел й згодом самому виступати в якості їх розповсюджувачів.

Інтерфейс клієнта пропонує користувачам дві теми оформлення на вибір. Елементів керування в програмі досить багато. Перемикання між її розділами здійснюється за допомогою вкладок, які підсвічуються при наведенні курсору миші. Спочатку використання клієнта може викликати деякі труднощі, однак звичка клікати в потрібному місці виробляється порівняно швидко, оскільки робота Ares, в принципі, мало чим відрізняється від інших подібних продуктів, представлених на ринку ПЗ.

Переваги Ares

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка російської мови інтерфейсу.
  • Наявність двох тем оформлення.
  • Наявність вбудованого чату і величезної кількості доступних радіостанцій.
  • Підтримка пошуку контенту в різних джерелах без необхідності запуску браузера і використання торрент-трекерів.

Недоліки Ares

  • Відсутність підтримки української мови.

Висновок

Клієнт Ares, як правило, не потребує додаткового налаштування з боку користувача. Більш того продукт непогано проявляє себе в мережах з жорсткими обмежувальними рамками і суворими налаштуваннями фаєрвола.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу Ares, перейдіть на вкладку «Control Panel» в головному меню програми угорі ліворуч. Далі перейдіть до підрозділу «General» трохи нижче, після чого виберіть відповідне значення мови в випадаючому списку з позначкою «Preferred Language». У разі успіху мову клієнта зміниться автоматично.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: AresGalaxy
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Ares Galaxy

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Ares Galaxy. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії