EaseUS Todo Backup Free 2024 (20231129)

EaseUS Todo Backup Free

Todo Backup Free – це багатофункціональний інструмент для створення резервних копій від компанії EaseUS. Цей варіант пакету є безкоштовним в лінійці програмного забезпечення EaseUS Todo Backup і, на відміну від версій Home і Workstation, має деякі обмеження на кількість наданих можливостей.

Робота програми спрямована на підвищення інформаційної безпеки користувача і служить для попередження негативних наслідків, що виникають в результаті діяльності різного роду кіберзлочинців. Іншими словами, будучи впевненим у наявності актуальною резервної копії важливої ​​інформації, користувач не настільки відкритий для мережевих шахраїв і здирників, які використовують його файли в якості важелів тиску. З цією метою EaseUS Todo Backup Free пропонує кілька варіантів резервного копіювання – створення «бекапів» системи, розділів жорсткого диска або окремих документів.

Крім перерахованих вище опцій, безкоштовна версія Todo Backup надає користувачеві можливість повноцінного клонування HDD і ОС, що, безумовно, стане в нагоді фахівцям технічної підтримки користувачів на підприємствах і в організаціях, оскільки значно спрощує процес міграції з магнітних накопичувачів на твердотільні або зі старих ПК на нові. На додаток до основного функціоналу програма дозволяє виконувати операції по захисту резервних копій за допомогою паролів і шифрування, створення аварійних завантажувальних образів і незворотного очищення даних з жорсткого диска.

Інтерфейс EaseUS Todo Backup Free виконаний у фірмовому стилі. Головне вікно програми нагадує менеджер резервних копій і відображає останні дії, проведені користувачем. В оформленні присутні світлі тони без можливості додавання сторонніх тем і скінів.

Переваги EaseUS Todo Backup Free

 • Поширення програми на безкоштовній основі.
 • Підтримка сучасних операційних систем сімейства Microsoft Windows.
 • Можливість створення «бекапів» системи, розділів жорсткого диска і окремих файлів.
 • Можливість створення резервних копій за розкладом.
 • Можливість додавання файлів в створену резервну копію.
 • Наявність опції клонування системи і розділів HDD.
 • Можливість створення аварійних завантажувальних дисків.
 • Наявність опції безповоротного видалення інформації з жорсткого диска.
 • Можливість парольного захисту резервних копій файлів.
 • Підтримка жорстких дисків об'ємом до 16 Терабайт.

Недоліки EaseUS Todo Backup Free

 • Відсутність підтримки російської та української мов.

Висновок

Програма працює коректно і не дає збої, проте головне вікно має досить великі розміри, що створює деякі проблеми на екранах ноутбуків з невисокою роздільною здатністю.

Встановлення EaseUS Todo Backup Free

Встановлення інструменту виконується за допомогою кастомного інсталятору, скачати який користувач може на сторінці завантаження продукту. Далі запустіть інсталятор tb_free.exe, після чого підтвердіть свої наміри, клацнувши Так у вікні керування обліковими записами користувачів Windows (UAC). У вікні інсталятора виберіть мову установки і натисніть Next. Далі знову натисніть Next. За необхідності змініть шлях майбутнього розташування програми, клацнувши Browse, після чого перейдіть до наступного кроку. На цьому етапі прийміть або відхиліть встановлення стороннього програмного забезпечення. При натисканні Decline інсталятор EaseUS Todo Backup перейде безпосередньо до процесу установки. Після закінчення процесу натисніть Finish і Close. Подальший запуск EaseUS Todo Backup Free може бути виконаний за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск. 

Зміни в останній версії

 • Підтримується миттєвий доступ до розділів даних.
 • Підтримується резервне копіювання в AWS (Amazon Web Services).
 • Захист зображень, що підтримується
 • Поліпшено продуктивність резервного копіювання та відновлення.
Автор:
Офіційний сайт: www.easeus.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити EaseUS Todo Backup Free для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про EaseUS Todo Backup Free!

Схожі програми