WinX DVD Ripper Free 8.22.0

WinX DVD Ripper Free

WinX DVD Ripper Free – це безкоштовний конвертер, що дозволяє перетворювати DVD-диски в формати, сумісні з більшістю сучасних мультимедійних пристроїв. У своїй роботі програма звертається до новітніх технологій апаратного прискорення на базі процесорів Intel і графічних адаптерів від Nvidia, що дозволяє знизити споживання ресурсів комп'ютера, підвищити швидкість і ефективність процесу відеобробки, а також оптимізувати якість одержуваного в результаті відеоматеріалу.

Діяльність WinX DVD Ripper Free спрямована на створення цифрових копій дисків з метою їх подальшого редагування, спільного використання, а також відтворення на різних пристроях, як то смартфонах, планшетах, телевізорах і ігрових консолях. Згодом отримані в результаті роботи конвертера відеофайли можуть бути використані також і на YouTube, Vimeo та інших подібних сервісах. Додатково програма дозволяє створити точну копію DVD-носія, без будь-яких змін в питаннях якості відео і звуку.

WinX DVD Ripper однаково коректно конвертує вміст старих і нових, цілих і подряпаних, заводських і записаних в домашніх умовах DVD-дисків. При цьому користувачеві доступне регулювання таких параметрів, як вихідний формат, частота кадрів і дискретизації, якість і роздільна здатність фінального відео. У разі необхідності скоротити ефірний час небажані фрагменти можуть бути вилучені за допомогою функції Trim, в той час як розширення сюжету і об'єднання декількох роликів в один здійснюється завдяки інструменту Merge.

Інтерфейс конвертера інтуїтивно зрозумілий і виконаний у фірмовому стилі з наявністю в ньому великих значків, що відображають короткий зміст основних функцій програми. Правий верхній кут головного вікна займає вбудований відеоплеєр, призначений для остаточної перевірки всіх деталей монтажу перед початком запису. WinX DVD Ripper надає користувачеві порівняно невеликий набір параметрів, які пов'язані з монтажем і перетворенням форматів, найкориснішим з яких є можливість автоматичного вимкнення ПК після завершення роботи конвертера.

В якості вхідних (вихідних) файлів програма підтримує ISO-образи, а також файли DVD-відео, розміщені на оптичному диску або HDD. При цьому варіантів результату в WinX DVD Ripper порівняно більше і включають вони повноцінні дублікати в форматі DVD і «оцифровки» у вигляді MOV, AVI, MP4, MPEG2, WMV і безліч інших.

Переваги WinX DVD Ripper Free

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Підтримка апаратного прискорення.
 • Підтримка величезної кількості кодеків і форматів файлів.
 • Наявність додаткових інструментів монтажу.
 • Наявність фірмового інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.
 • Проста і швидка установка програми.
 • Можливість швидкого створення дублікатів DVD (так званих «резервних копій»).

Недоліки WinX DVD Ripper Free

 • Відсутність україномовної локалізації програми.
 • Порівняно невелика кількість доступних параметрів програми.

Висновок

Конвертер володіє простим і приємним оку інтерфейсом, розібратися в якому під силу будь-якому користувачеві незалежно від досвіду і навичок володіння персональним комп'ютером. Головне вікно, однак, насилу поміщається на екранах з невисоким дозволом.

Встановлення WinX DVD Ripper Free

Встановлення програми просте і не займає багато часу. Після запуску файлу-інсталятора оберіть мову встановлення. У вікні привітання майстра натисніть Next. Прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши відповідний пункт маркером-крапкою, після чого повторно натисніть Next. За необхідності змініть шлях розташування програми на жорсткому диску. Для цього натисніть на кнопку Browse. Клацніть Next і введіть назву каталогу при відображенні його в меню Пуск. На наступному етапі створіть ярлик запуску конвертера WinX DVD Ripper на робочому столі і в меню швидкого завантаження (опціонально). Щоб приступити безпосередньо до процесу встановлення, ще раз натисніть Next та Install. По завершенні процесу натисніть Finish, щоб закрити інсталятор. 

Зміни в останній версії

 • Оновлення ядра механізму аналізу DVD для розшифровки захисту на нових дисках.
 • Покращено розшифрування нових DVD із пошкодженими секторами.
 • Додано підтримку нового структурного захисту на нових дисках.
 • Збільшено загальну швидкість завантаження нових DVD.
 • Деякі дрібні виправлення та покращення.
Автор: Digiarty Software
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити WinX DVD Ripper Free для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про WinX DVD Ripper Free!

Схожі програми