Вконтакте

Вконтакте

VK або Вконтакте – це безкоштовний клієнт однойменної соціальної мережі для ПК. Програма поширюється безкоштовно і підтримує українську, білоруську, російську та англійську мови інтерфейсу.

Інструмент Вконтакте надає більшу частину функціоналу соціальної мережі vk.com і, при цьому, не вимагає від користувача запуску браузера. Так, програма дозволяє переглядати стрічку новин, здійснювати пошук людей і співтовариств, спілкуватися з друзями, слухати музику, відтворювати відео і викладати фотографії. Єдиний розділ, який виглядає скромно на тлі свого веб-аналога – це розділ встановлення програми.

Інтерфейс, наданий клієнтом VK, добре структурований і нагадує такий у веб-версії додатка. Дизайн, при цьому, дещо відрізняється, оскільки клієнт виконаний в пласкому стилі (flat). Головне меню знаходиться зліва. За замовчуванням воно складається з набору невеликих значків-іконок і розкривається повністю при натисканні мишкою по верхній кнопці гамбургерного меню. Також, на відміну від браузерного варіанту, настільна версія Вконтакте займає весь простір екрану і, таким чином, витрачає вільне місце ефективніше.

Переваги VK

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Оновлений дизайн соціальної мережі в порівнянні з браузерною версією.
  • Ефективне використання простору екрану.
  • Підтримка української, російської, білоруської та англійської мов інтерфейсу.

Недоліки VK

  • Необхідність встановлення програми.
  • Обмежені можливості налаштування настільного клієнта в порівнянні з веб-версією.

Висновок

  • Клієнт VK поводиться коректно, працює без збоїв, не зависає і, суб'єктивно, працює швидше свого веб-аналога.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу клієнта Вконтакте, натисніть на кнопку «Settings» із зображенням шестерні внизу лівого сайдбар-меню. Далі у вікні перегорніть його вміст до параметра «Language», після чого виберіть потрібне значення мови зі списку трохи нижче. Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте програму.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: V Kontakte
Оновлено:
Версія Windows: 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Вконтакте

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Вконтакте. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії