VideoFrom 2.0.0

VideoFrom

VideoFrom – це онлайн-сервіс і однойменний додаток для робочого столу Windows, призначений для завантаження аудіо- та відеороликів з популярних медіаресурсів. Продукт розповсюджується безкоштовно і підтримує російську мову інтерфейсу.

Програма дозволяє завантажувати файли з YouTube та інших місць для розміщення відеофайлів шляхом простого копіювання в неї URL-адреси. При цьому VideoFrom здатний автоматично розпізнавати і підхоплювати посилання на відповідний контент з буфера обміну.

Можливості інструмента не надто широкі, проте дозволяють встановлювати популярну якість і формат завантажуваного відео. Крім того програма містить в своєму складі якусь подобу менеджера, що веде облік завантажень і має повноваження видаляти файли на вимогу і бажання користувача.

Інтерфейс VideoFrom виконаний в світлих тонах. Для переходу між нечисленними розділами програми – власне вікном завантаження, менеджером і настройками – використовується механізм вкладок.

Переваги VideoFrom

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка російської мови інтерфейсу.
  • Можливість завантаження відео без реклами.
  • Підтримка форматів HD, FullHD і UltraHD, а також MP3.
  • Автоматична вставка URL з буфера обміну в адресний рядок програми.
  • Можливість вибору каталогу для автоматичного збереження файлів.
  • Наявність вбудованого менеджера завантажень з підтримкою сортування і видалення файлів.

Недоліки VideoFrom

  • Відсутність української локалізації.

Висновок

Програма працює коректно, без збоїв, не зависає. В цілому, інструмент VideoFrom – відмінне рішення для користувачів з низькою швидкістю Інтернет-з'єднання.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу програми, запустіть її і перейдіть в розділ «Settings». Далі виберіть відповідну локалізацію зі списку з маркером «Language». Клацніть по кнопці «Save and Exit» внизу праворуч. Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте VideoFrom.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: ROSTPAY LTD
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
VideoFrom

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми VideoFrom. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії