Bitvise SSH Client

Історія програми

Bitvise SSH Client 8.26:

 • Виправлена проблема, що з'явилася у версії 8.25, коли недавній випадає в графічному інтерфейсі SFTP більше не працював правильно.
 • Виправлена проблема, що з'явилася у версії 8.24, коли панель віддаленого управління сервером SSH більше не могла запускатися при підключенні до сервера SSH версій 7.xx і більш ранніх.

Bitvise SSH Client 8.25:

 • Звичайні файли більше не відображаються для автоматичного заповнення шляхів до каталогів.
 • Tab і Shift + Tab тепер працюють узгоджено з автозаповненням в інших додатках.
 • Події передачі файлів більше не скасовують розкривається автозаповнення.
 • Щоб поліпшити чуйність інтерфейсу, списки каталогів тепер виконуються у фоновому потоці.

Bitvise SSH Client 8.23:

 • Виправлена проблема в попередніх версіях 8.xx, через яку Bitvise SSH Client і FlowSsh не могли підключатися до сервера, який підтримує синхронізацію ключів хоста і використовує тип ключа, який клієнт не підтримує. Це торкнулося з'єднання з Windows XP і Windows Server 2003, де наш постачальник криптографії не підтримує Ed25519; і використовувати в режимі FIPS, де Ed25519 і ECDSA / secp256k1 не підтримуються.

Bitvise SSH Client 8.22:

 • Частина користувачів закривають головне вікно клієнта SSH при підключенні, щоб воно згорнулося у область повідомлень Windows (системний трей). Користувачі забувають про цей примірник клієнта SSH і запускають нові екземпляри для нових сеансів. Забуті сеанси залишаються в мережі необмежений час, і налаштування вікна терміналу не зберігаються, тому що клієнт SSH ніколи не закривається.
 • Щоб це виправити, клієнт SSH тепер відновить своє головне вікно, якщо воно все ще приховано в області повідомлень після закриття пов'язаного вікна, такого як термінал або SFTP. Ця поведінка може бути налаштована за допомогою нового параметра в розділі «Закриття і мінімізація».
 • Оскільки зміни, які стосуються аутентифікації по паролю, в 8.17, параметр командного рядка графічного клієнта -password = ... не вступив в силу, якщо в профілі клієнта SSH було налаштоване використання аутентифікації по паролю, але прапорець Зберігати зашифрований пароль в профілі був відключений. Виправлено.
 • sftpc: оновлений текст довідки для команд get і put, щоб уточнити, як параметри -r і -o управляють синхронізацією на основі хешу, евристичним відновленням або перезаписом.

Bitvise SSH Client 8.21:

 • Графічне вікно терміналу клієнта SSH для xterm (і інших терміналів, відмінних від bvterm) реалізує режим вибору, який повинен вести себе подібно режиму QuickEdit консолі Windows. Різниця полягала в тому, що користувачі були захоплені зненацька: скасування виділення тексту мишею довільним натисканням клавіші не відправить ключ на сервер. Для користувачів, які почали вибір, не помічаючи цього, здавалося, що вікно терміналу споживає натискання клавіші без будь-якої причини. Відповідно до консоллю Windows, тепер SSH-клієнт буде відправляти натискання клавіш, які скасовують вибір на сервері.
 • У попередніх версіях, якщо графічний клієнт SSH не міг завантажити профіль, вказаний в командному рядку, він повертався до останнього використовуваного профілем і продовжував працювати з параметром -loginOnStartup, якщо він також надається. Це призвело б до замішання. Якщо не вдається завантажити профіль, вказаний в командному рядку, клієнт SSH тепер завантажує профіль за замовчуванням (зберігається в реєстрі Windows) і ігнорує -loginOnStartup.
 • У попередніх версіях 8.xx завантаження профілю клієнта SSH із загального мережевого ресурсу не виконувалася, якщо не вдалося відкрити альтернативний потік даних ZoneId. Якщо ADS ZoneId не може бути відкритий, профіль буде завантажений, як якщо б його джерелом був локальний комп'ютер.
 • Ми виявили нішеві ситуації, коли переадресація одним клацанням на віддалений робочий стіл може не запуститися, якщо не знайдена DLL-бібліотека клієнта SSH. Щоб вирішити цю проблему, ця версія вносить зміни в спосіб запуску клієнта віддаленого робочого столу.
 • Існують клієнти SSH, які в порушення RFC 4254 відключаються, якщо сервер відправляє глобальний запит після успішної аутентифікації. Сервер може відправити глобальний запит для таких цілей, як синхронізація ключа хоста або виявлення роз'єднання. Якщо сервер підтримує RFC 8308, то для вказівки того, що він підтримує глобальні запити, SSH-клієнт включить розширення global-запити в свій SSH_MSG_EXT_INFO.
 • У попередніх версіях 8.xx клієнт SSH не імпортував закриті і відкриті ключі RSA розміром більше 8192 біт. Це обмеження ще раз 16384 біт.
 • Установник клієнта SSH тепер запропонує почекати, а не виходити, коли вже виконується інша установка Bitvise.
 • Трохи покращено зручність установки і видалення програми установки з командного рядка.

Bitvise SSH Client 8.19:

 • У попередніх версіях 8.xx значки для консолі нового терміналу, нового вікна SFTP і нових дій віддаленого робочого столу були дуже схожі. Клієнт SSH тепер оновлює значки, які легше розрізнити.
 • У попередніх версіях 8.xx, коли клієнт SSH повторно підключився після втрати з'єднання, він не зміг продовжити безперервні передачі. Виправлено.
 • Інтерфейс SFTP: при підключенні до SFTP-серверів, які підтримують синхронізацію з використанням розширень SFTP v6, ім'я-check-file-name, check-file-handle і check-file-blocks, режими відновлення і перезапису тепер чіткіше перевизначаються шляхом синхронізації в користувача SFTP інтерфейс.
 • sftpc: При підключенні до SFTP-серверів, які підтримують синхронізацію, параметри -r і -o для команд get і put тепер діють як псевдоніми для синхронізації. Раніше тільки -о діяв як псевдонім для синхронізації, а -r був недоступний.

Bitvise SSH Client 8.18:

 • У попередніх версіях 8.xx, якщо системні години були повернуті після перевірки оновлень (в форматі UTC, а не в часовому поясі), автоматична перевірка буде повторюватися з високою частотою. Це може споживати 80 кбіт / с в смузі пропускання, поки графічний клієнт SSH працює до тих пір, поки години не дійдуть.
 • У попередніх версіях 8.xx автоматична перевірка оновлень виконувалася, якщо графічний клієнт SSH виконувався з -noRegistry. Автоматична перевірка в цій ситуації більше не виконується, але може виконуватися вручну.

Bitvise SSH Client 7.46:

 • Після того, як сеанс SSH був перерваний шляхом прийому EOF або відправки SSH_MSG_DISCONNECT, FlowSsh тепер скасує будь-які наступні вихідні SSH-пакети. Це допомагає уникнути зриву при обробці і додатково покращує ймовірність того, що всі раніше отримані дані будуть оброблені.
 • Перенесення файлів: Виправлена ​​помилка, коли, якщо з'єднання було втрачено під час завантаження під час синхронізації, розмір локального файлу був би скинутий до нуля.
 • stermc: Покращена обробка кольорів за замовчуванням, налаштованих в -profile, або з використанням параметра -colors при використанні терміналів, відмінних від bvterm, таких як xterm або vt100. Тепер екран очищається з використанням налаштованих кольорів.

Bitvise SSH Client 7.45:

 • Сервер Bitvise SSH, клієнт SSH і FlowSsh раніше не застосовували суворі обмеження за розміром або дезінфекції вмісту перед відображенням або протоколюванням рядків, отриманих від віддаленої сторони. В даний час застосовуються більш суворі обмеження за розмірами і санітарією.
 • Сервер Bitvise SSH, клієнт SSH і FlowSsh тепер повідомляють розмір групи Diffie Hellman, фактично використовуваної в обміні ключами DH. Це корисно з допомогою методів обміну ключами, які використовують обмін групами DH, де раніше не було простого способу дізнатися, яка група розмірів була використана.
 • Виправлений імпорт порожнього файлу відкритого ключа призведе до того, що диспетчер ключів хоста SSH-клієнта буде вішати нескінченно.
 • Виправлено: при завантаженні профілю SSH-клієнта вкладка віддаленого робочого столу клієнта SSH не змогла відновити ширину і / або висоту віддаленого робочого столу, якщо нове значення дорівнює 0 (значення за замовчуванням).

Bitvise SSH Client 7.44:

 • Криптографія: реалізована підтримка змін внутрішніх криптографічних структур Windows в Windows Insider Preview Build 17704. Ця збірка була випущена для Windows Insiders в Fast ring 27 червня 2018 року.
 • Користувачі, яким необхідно використовувати більш ранні версії нашого програмного забезпечення для нових збірок Windows, які змінюють внутрішні структури, можуть вирішувати проблеми сумісності, використовуючи такі алгоритми обміну ключами: Curve25519, ECDH over nistp256k1. Ці методи обміну ключами не залежить від криптографії Windows; проте наше програмне забезпечення не надає їх, якщо режим FIPS включений в Windows. Інші методи обміну ключами вимагають оновлення нашого програмного забезпечення до версії, що підтримує нову збірку Windows.

Bitvise SSH Client 7.43:

 • Виправлені проблеми з попередніми версіями програмного забезпечення Bitvise, які приводили до неправильного часу файлу при використанні субсекундних часів з версіями 4 і 6. Протокол SFTP. Це призвело б до неправильних останніх змінених часів після передачі файлу, що в середньому позначалося на один з декількох сотень файлів. Порушені файли будуть отримувати останню змінену тимчасову мітку не більше ніж на 7 + хвилин.
 • Виправлені помилки в поведінці діалогу зі зміною пароля, якщо вихідний пароль був змінений.
 • Оновлені маніфести установника і дєїнсталлятора зменшують ймовірність того, що Windows буде неправильно запускати помічник по сумісності програм під час або після установки. В основному це стосується більш старих версій Windows, таких як Windows 7.

Bitvise SSH Client 7.42:

 • Ліцензійна угода з кінцевим користувачем оновлена, щоб спробувати наблизитися до вимог держав і їх підрядників. Умови в іншому не змінюються. Ситуації, в яких ліцензії можуть бути передані, тепер викладені так, що в більшості випадків не буде потрібно ніякого дозволу.
 • Тепер клієнт SSH включає нову збірку віддаленої панелі управління сервером SSH (WRC) для використання з серверами SSH версії 7.21 і вище. Нова версія включає удосконалення панелі управління сервером SSH з версії 7.26.
 • Клієнт SSH продовжує включати більш старі версії пульта дистанційного керування для використання зі старими версіями SSH-сервера. Вони залишаються незмінними.
 • Графічний клієнт SSH більше не буде відзначати профіль, змінений при зміні пароля, але пароль не налаштований для збереження в профілі.

Bitvise SSH Client 7.41:

 • Це не новий випуск функцій, а наступник 7.39 з продовженням оновлень технічного обслуговування. (Ми пропускаємо версії, що містять нулі, щоб уникнути двозначностей. Наприклад, 7.04 і 7.40 можуть згадуватися як «7.4».).
 • Ця версія продовжує амністію поновлення. Будь який код активації Bitvise SSH Client, який може активувати попередню версію 7.xx, також активує цю версію.
 • Виправлена ​​проблема з стисненням zlib, що надаються бібліотекою Crypto ++. Існувало умова гонки, яке може привести до декомпресії даних в певних обставинах. (Обставини, необхідні для цього, як видається, не існують в графічному клієнті Bitvise SSH або його клієнтів командного рядка.).
 • Виправлений вектор атаки відмови в обслуговуванні. Це ще належить описати більш докладно.
 • При виконанні автоматичної передачі файлів клієнт sftpc з командного рядка раніше відправляв повідомлення SSH_FXP_CLOSE з пожежею і забування, а потім негайно закривав SFTP-канал і сеанс SSH. Залежно від таких обставин, як затримка в мережі, версії сервера Bitvise SSH аж до 7.39 і включно можуть не обробляти запит SSH_FXP_CLOSE і неправильно реєструвати, що остаточна передача може бути виконана не так, як передбачалося. Це було виправлено на сервері SSH версії 7.41. Але також, sftpc більше не відправлятиме вогонь і забути SSH_FXP_CLOSE перед виходом.
 • В інтерфейсі SFTP графічного клієнта SSH в діалоговому вікні «Перемістити в ...» видалено обмеження, яке неправильно запобігло введення більш ніж фіксованої кількості символів. Це запобігло використання функції Move to з довгими шляхами і іменами файлів.

Bitvise SSH Client 7.39:

 • SFTP: в попередніх версіях 7.xx клієнт Bitvise SSH і FlowSsh виконували перевірку відновлення незалежно від типу сервера, якщо Overwrite був включений для завантаження. Ми підозрюємо, що це може привести до створення порожнього файлу з тим же ім'ям на серверах, які підтримують створення декількох файлів з тим же ім'ям.
 • Поновлення перевірки більше не буде виконуватися при підключенні до сервера, який не підтримує розширення SFTP v6 і розширення файлів check-file-blocks. З сервером, який підтримує ці розширення, перевірка продовження буде продовжена для Overwrite, так як в цьому випадку Resume і Overwrite будуть тієї ж самою операцією.

Bitvise SSH Client 7.36:

 • Тепер підтримується параметр командного рядка -git, який є скороченням для нових параметрів -cmdQuoted і -exitZero. Це дозволяє більш легко налаштувати sexec для використання з Git.
 • Тепер підтримується параметр командного рядка -cmdQuoted. Це можна використовувати, коли віддалена команда для виконання надається поза параметра -cmd = ..., але укладена в одинарні або подвійні лапки.
 • Тепер підтримується параметр командного рядка -exitZero. Якщо віддалена команда виконує і повертає код виходу 0, це призведе до того, що sexec також поверне код виходу 0.
 • Тепер підтримується параметр командного рядка -p <portNr>. Це можна використовувати для вказівки номера порту замість -port = <portNr>.
 • Виправлена ​​проблема, яка змусила б sexec інтерпретувати як свій власний параметр номер порту, переданий як частина вилученої команди, яка повинна бути виконана. Це може привести до збою sexec або підключення до SSH-сервера на ненавмисному порту.

Bitvise SSH Client 7.35:

— Виправлена помилка, через яку стався збій при видаленні всіх файлів з черги або невдале завантаження.
— Виправлені візуальні артефакти, що виникають при зміні розміру в вікні або невдале завантаження SFTP.

Bitvise SSH Client 7.34:

- У цій версії виправлена витік пам'яті, введена в версії 7.31.

Bitvise SSH Client 7.31:

— Це не нова функціональна версія, а наступник 7.29 з продовженням оновлень обслуговування. (Ми пропускаємо версії, що містять нулі, щоб уникнути двозначностей. Наприклад, 7.03 і 7.30 обидва можуть згадуватися як «7.3».).
— Невеликі зміни в ключових місцях підвищують ефективність ЦП близько 30% (вплив може залежати від системи). Це покращує швидкості передачі, коли центральним вузлом є процесор — або підтримуючи ту ж продуктивність, що дозволяє використовувати більшу кількість одночасних підключень. Користувачі, які раніше перевищили одне ядро ​​і побачили швидкості передачі, наприклад. 150 Мбайт / с, тепер можуть бачити, наприклад. 200 МБ / с.
— Виправлено відображення клавіатури VT-100. Функціональні клавіші тепер будуть коректно передаватися через VT-100 і xterm, коли включений режим VT-100. Адаптовані клавіші навігації для VT-100, в тому числі: Insert, Delete, Home, End, Page Up і Page Down.
— Вилучені непотрібні обмеження довжини введення в ящиках для введення аутентифікації користувача, дозволяючи прокрутку. Це повинно дозволити використовувати довгі двохфакторні рядки аутентифікації YubiKey, використовуючи метод keyboard-interactive.
— Алгоритми обміну ключами Діффі-Хеллмана, які використовують груповий обмін, знову втратять доступ, незалежно від того, який постачальник криптографії використовується. Це означає, що інші алгоритми обміну ключами знову будуть краще. У версії 7.21 ми припинили деактивізувати ці алгоритми, тому що наш криптографічний постачальник Windows CNG може обробляти динамічні параметри групи DH, створювані такими серверами, як OpenSSH. Однак залишаються старі сервери, такі як SunSSH, які генерують групи DH, які неприйнятні ні для одного з наших криптографічних провайдерів.

Bitvise SSH Client 7.29:

— Виправлено рідко зустрічаючі умови гонки, які можуть привести до завершення роботи SSH-клієнта при закритті каналу SFTP.

Bitvise SSH Client 7.27:

— Реалізовано зміни, щоб зменшити частоту виникнення помилки MSI +1638 під час установки компонента FlowSshNet.
— Виправлено позиціонування меню SSH Client правою кнопкою миші по іконці на системах з більшими, ніж зазвичай (більше 100%) відображення DPI налаштувань.

Bitvise SSH Client 7.26:

— Оновлено панель дистанційного керування Bitvise SSH-сервера для версій сервера SSH 7.21+. Це оновлення усуває проблему, введену з версією 7.21, де експорт одного хост-сервера ключів в форматі Bitvise, використовує інтерфейс «Manage host keys» в панелі управління SSH-сервера, що призводить до пошкодження файлу. (Multiple ключ експорту працює відмінно.).

Bitvise SSH Client 7.24:

— Коли деінсталлятор визначає, що файл досі використовується, то він тепер відображає назви додатків, зберігаючи файл відкритим. (Потрібно Windows Vista або більш пізньої версії.).
— При завантаженні текстового файлу з використанням режиму передачі файлів Auto Std, SSH-клієнт тепер потрібно закривати, перш ніж відкрити його знову в текстовому режимі. Це дозволить уникнути проблем з серверами, які не належним чином обробляли дві відкриті процеси для одного файлу одночасно.
— Режим передачі файлів за замовчуванням при підключенні до Cerberus FTP-сервер тепер Binary.

Bitvise SSH Client 7.22:

— Оновлення Bitvise SSH Server Remote Control Panel для серверів SSH Server версій 7.21+, що йдуть з SSH Client.

Bitvise SSH Client 7.15:

— Оновлена EULA.
— Виправлені помилки.

Bitvise SSH Client 7.14:

— SSH з можливістю генерації трохи меншого підпису RSA.
— Сервер та клієнт SSH і FlowSsh мають покращений звіт про помилки.
— Виправлені помилки.

Bitvise SSH Client 6.47:

— Bitvise SSH Client тепер може використовуватися безкоштовно навіть для комерційних цілей.
— Виправлені помилки.

Bitvise SSH Client 6.46:

— Виправлені помилки.

Bitvise SSH Client 6.45:

— Виправлені помилки.

Bitvise SSH Client 6.43:

— Покращено встановлення програми.
— Покращення завантаження іконок програми.
— Термінал: підтримка інструкцій RIS і DECST разом в xterm.
— Термінал: повідомлення про копіювання та вставку тепер працюють разом з командою Shift+Insert.
— FTP Bridge: додана підтримка IPv6.
— Виправлені помилки та інші покращення.

Bitvise SSH Client 6.41:

— Тестовано на Windows 10.
— Клієнт SSH підтримує параметр -activationCode.
— Виявлення та відображення невдалих та незакінчених встановлень.
— Відображення інформації про видавця і версію у Видаленні та встановленні програм.
— Підтримка публічного ключа SHA-256.
— Симетричний алгоритм шифрування, що використовує режим CBC тепер відображається за замовчуванням.
— Графічний клієнт SFTP тепер має список останніх локацій.
— Утиліта журналу тепер підтримує додатковий параметр -t.
— Виправлені помилки та інші покращення.

Bitvise SSH Client 6.31:

— Припинена підтримка Windows 2000.
— Графічний клієнт тепер показує поточну дату в журналі подій при старті клієнта, зміні дати та під час створення журналу.
— Графічний клієнт передачі файлів підтримує перетягування файлів з інших додатків.
— Контекстне меню редагування тепер доступне для усіх розширень файлів.
— Покращено метод SSH Client, що використовується для оновлення назви вікна на віддаленому робочому столі.
— Покращено підтримку деяких клавіатурних скорочень.
— Покращена сумісність.
— Виправлені помилки.

Bitvise SSH Client 6.24:

— Графічний клієнт SFTP тепер підтримує редагування віддалених файлів.
— Графічний клієнт SFTP тепер підтримує функцію «Відкрити за допомогою...» для локальних та віддалених файлів.
— Покращення автозавершення в sftpc.
— Команди ’move’ і ’lmove’ в sftpc тепер підтримують параметр -o (overwrite).
— Виправлені помилки.

Bitvise SSH Client 6.23:

— SSH: Основні методи обміну, які використовують групи обміну тепер буде без пріоритету при підключенні для всіх реалізацій сервера без Bitvise SSH.
— SSH: Простіше вимкнути компресію в кінці використання налаштування «Перевага компресії zlib» у вкладці SSH.
— Передача файлів: Підтримка пакетного перейменування клієнта командного рядка sftpc (використовуючи регулярні вирази).
— Передача файлів: Підтримка команд, шляхів та завершення імен файлів у клієнті командного рядка sftpc.
— Передача файлів: Підтримка копіювання файлів в графічному інтерфейсі та клієнті командного рядка, з серверами SSH, що мають SFTP версії 6.
— Передача файлів: Графічний інтерфейс SFTP тепер підтримує перетягування, копіювання, вирізання та вставку.
— Віддалений робочий стіл: Розумне масштабування віддаленого робочого столу.
— Віддалений робочий стіл: Покращено сумісність облікових даних для аутентифікації з робочим столом, що запущений на Windows Server 2003 і XP.
— Виправлені помилки та інші покращення.

Bitvise SSH Client 6.22:

— Клієнт SSH тепер підтримує маскування протоколу SSH.
— Клієнт командного рядка тепер підтримує закриття вкладок.
— Логін та пароль тепер можуть бути налаштовані віддалено.
— Підтримка блокування вибору та копіювання за допомогою мишки.
— Підказка під час копіювання або вставки в вікно терміналу.
— Виправлені помилки та інші покращення.

Bitvise SSH Client 6.21:

— Клавіатурні скорочення та клавіші хоста для окремих профілів.
— Налаштування проксі для окремого профілю.
— Заходи для узгодження профілю між кількома клієнтами SSH.
— Графічний клієнт SSH підтримує тепер менеджмент публічних ключів користувачів використовуючи SPKS.
— Клієнт SSH тепер підтримує перенаправлення агента, якщо сервер SSH це підтримує.
— Графічний клієнт та клієнт командного рядка підтримують аутентифікацію за допомогою публічного ключа за допомогою агента OpenSSH.
— Покращено вибір методу за замовчуванням у випадку коли сервер вимагає пароль та ключ аутентифікації.
— sftpc тепер підтримує запуск локальних команд з префіксом ’!’ в режимі скрипту.
— sftpc тепер може запускати «ldir» для забезпечення очікуваних результатів в поточній локальній директорії націленої на мережу.
— Автоматичний вхід в систему для віддаленого робочого столу тепер працює з акаунтами Microsoft.
— Покращена чутливість та надійність роз’єднання.
— Покращене ведення журналу трасування.
— Термінал: тепер підтримується введення з миші.
— Термінал: кольорову палітра вікна терміналу тепер можна налаштувати.
— Термінал: налаштування вікна терміналу, що дозволяє залишати його відкритим після завершення сесії.
— Термінал: клієнт терміналу тепер відображає назву терміналу отриманого з серверу через xterm.
— Термінал: символи, які не можуть бути введені поточним засобом введення, можуть бути використовуючи Alt + NumPad або копіюванням та вставкою.
— Інші покращення та виправлення.

Bitvise SSH Client 4.62:

— Покращена підтримка клавіатурних скорочень.

Bitvise SSH Client 4.61:

— Виправлені помилки.

Bitvise SSH Client 4.60:

— Повторна реалізація термінального клієнта xterm/vt100 з новими покращеннями та функціями.
— Можливість налаштування кольорів, що відображаються в xterm/vt100.
— Клієнти з керуванням з командного рядка (sftpc, stermc, sexec) тепер підтримують параметр для увімкнення делегації при використанні аутентифікації Kerberos.
— Менеджер ключів хоста тепер може зберігати кілька ключів на один хост SSH.
— Покращено сумісність з іншими клієнтами FTP.
— Інші покращення та виправлення.

Tunnelier 4.39:

— Додана підтримка повністю автоматичного логіну.
— Додано підтримку коду сторінки для терміналів non-bvterm.
— Виправлені помилки.

Tunnelier 4.35:

— Виправлена помилка в графічному інтерфейсі користувача Tunnelier SFTP, коли іконки переміщалися повільно, за винятком, випадків коли Tunnelier працював протягом тривалих періодів часу.
— Tunnelier тепер підтримує новий параметр командного рядка «-disableSftpLocation», який забороняє використання прямого введення локальних і віддалених шляхів в графічному користувальницькому інтерфейсі SFTP.
— Tunnelier в даний час включає WinSSHD Remote Control Panel для WinSSHD версій 5.18 і вище. WinSSHD Remote Control Panel версій 5,06+ 5,11+ також (як і раніше) включені.