PS Now 11.0.0

PS Now

PS Now – це стрім-сервіс і однойменний клієнт, які дозволяють запускати ігри, призначені для консолей PlayStation, на ПК. Доступ до ігор здійснюється на платній основі, проте розробники надають користувачам можливість безкоштовно випробувати продукт протягом семи днів з подальшим автоматичним зняттям коштів з карти після закінчення цього періоду.

Програма PS Now є віртуальною консолью Sony PlayStation, яка надає доступ до ігор PS2, PS3 і PS4, включаючи новинки, по підписці через Інтернет і не вимагає покупки реальної приставки й завантажувальних дисків. Таким чином, політика проста – «плати абонплату і грай без обмежень». При цьому користувачам бажано все ж потурбуватися наявністю фірмового геймпаду DUALSHOCK 4, оскільки деякі ігрові продукти відмовляються підтримувати роботу звичайної клавіатури.

Версія клієнта PS Now для ПК дозволяє лише грати, але не завантажувати ігри. У розпорядженні користувачів знаходиться кілька сотень найменувань: як новинки, так і ті, що вже встигли стати легендами.

Інтерфейс клієнта доступний англійською мовою. Оформлення програми досить стильне, а численні великі постери ігрових продуктів надають йому фарб і соковитості. Ігри в PS Now розташовані в алфавітному порядку. Перегортання сторінок каталогу здійснюється за допомогою скролінгу (вгору-вниз від букви до букви) і стрілок слайдера (вліво-вправо від гри до гри) і не використовує механізм підвантаження додаткових найменувань, як це прийнято на майданчиках деяких Інтернет-магазинів.

Переваги PS Now

  • Можливість запуску як ігрових новинок під PS4, так і старих ігор для PS2 і PS3.
  • Зручний, барвистий і зрозумілий графічний інтерфейс користувача.
  • Розташування ігор в каталозі в алфавітному порядку.
  • Можливість перенесення «сейвів» з стрім-версії гри в завантажену.

Недоліки PS Now

  • Відсутність україномовної версії клієнта.
  • Досить високі системні вимоги, необхідні для роботи програми, зокрема, наявність процесора не гірше Intel Core i3 або AMD A10.

Висновок

Сервіс PS Now в сукупності з клієнтом для ПК – це зручний спосіб доступу до світу ігрових новинок і відмінна альтернатива звичним консолям PlayStation, яка не вимагає всієї плати «тут і зараз», а пропонує користувачам можливість грати, так би мовити, в розстрочку.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: Sony Interactive Entertainment
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
PS Now

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми PS Now. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії