Kaspersky Update Utility 4.0.0.287

Kaspersky Update Utility

Kaspersky Update Utility – це утиліта, призначена для оновлення продуктів лабораторії Касперського, в тому числі й антивіруса. Програма поширюється безкоштовно і дозволяє організувати одночасне оновлення сигнатурних баз на декількох комп'ютерах локальної мережі без необхідності підключення їх до Інтернету.

У своїй роботі інструмент Kaspersky Update Utility дозволяє знизити навантаження на основний Інтернет-канал підприємства. Це відбувається за рахунок того, що файли оновлень для продуктів лабораторії Касперського завантажуються одноразово, наприклад, на жорсткий диск локального мережевого сховища, і згодом використовуються усіма комп'ютерами локальної мережі. Побічним позитивним ефектом цього підходу є збільшення швидкості роботи всієї мережі в порівнянні з моделлю, в якій кожен комп'ютер завантажує оновлення самостійно.

Оновлення не обов'язково повинне відбуватися вручну. Так, утиліта дозволяє налаштовувати розклад на перевірку наявності «свіжих» баз по днях тижня, годинах і навіть хвилинах.

Kaspersky Update Utility підтримує як графічний інтерфейс користувача, так і керування за допомогою командного рядка. GUI досить барвистий, використовує фірмове поєднання кольорів лабораторії Касперського і має вигляд невеликого вікна з мінімальним набором кнопок. Вибір програм, налаштування параметрів і розкладу, а також завантаження оновлень інтуїтивно зрозумілі.

Переваги Kaspersky Update Utility

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Підтримка російської мови інтерфейсу.
 • Можливість керування за допомогою GUI або CLI.
 • Підтримка всіх продуктів лабораторії Касперського, в тому числі призначених для домашнього використання, поштових систем, контролю периметра мережі, мобільних пристроїв і робочих станцій.
 • Мінімум налаштувань програми.
 • Можливість створення розкладу завантаження баз.

Недоліки Kaspersky Update Utility

 • Необхідність вибирати продукти лабораторії Касперського зі списку. Таким чином, відсутнє автовизначення вже встановленого ПЗ.

Висновок

Утиліта являє собою надзвичайно зручний інструмент для централізованого оновлення куплених продуктів лабораторії Касперського, в зв'язку з чим рекомендується не тільки домашнім користувачам, а більшою мірою підприємствам та організаціям.

Увага

Щоб оновити сигнатурні бази за допомогою утиліти, запустіть її. Далі натисніть кнопку «Параметри» в правому нижньому кутку. У вікні, перейдіть в розділ «Завантаження». Справа встановіть маркер на позицію «Вибрати папки», після чого введіть бажаний шлях для розміщення оновлень і тимчасових файлів. Щоб підтвердити зміни, натисніть «ОК» і, тим самим, закрийте вікно параметрів. У головному вікні утиліти натисніть «Запустити» в лівому нижньому кутку і дочекайтеся завершення завантаження програмних компонентів на комп'ютер.

Після того як оновлення автоматично завантажуються в зазначений каталог, необхідно налаштувати джерела оновлень для самого антивіруса (або будь-якого іншого ПЗ лабораторії Касперського). Для цього клікніть правою кнопкою миші по іконці антивіруса в треї Windows і у випадаючому меню виберіть «Налаштування». У вікні, перейдіть в розділ «Додатково», після чого справа виберіть пункт «Оновлення». Далі клікніть «Налаштувати джерела оновлень», після чого у вікні, натисніть кнопку «Додати» внизу праворуч. У вікні провідника вкажіть шлях до каталогу з оновленнями, раніше прописаному в налаштуваннях утиліти Kaspersky Update. Тепер, щоб виконати встановлення нових баз із зазначеного каталогу, перейдіть на головний екран Kaspersky Anti-Virus -> «Оновлення баз» -> «Оновити». Подальші дії програма зробить автоматично.

Зміни в останній версії

 • Тепер з'явилася можливість вибирати мову завантажуваних оновлень для Kaspersky Endpoint Security для Windows.
 • Тепер ви можете відключити створення системної папки з ім'ям Updates у зазначеній користувачем папці завантаження оновлень.
 • Тепер є можливість відключити завантаження диференційованих оновлень.
 • Тепер у вас є можливість відправляти статистику в Kaspersky Security Network.
 • Список підтримуваних програм «Лабораторії Касперського» оновлено.
 • Список підтримуваних операційних систем оновлений.
Автор: Kaspersky
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Kaspersky Update Utility

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Kaspersky Update Utility. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії