Игры ОК 1.0.0.1

Игры ОК

Ігри ОК – це десктопний додаток, в якому зібрані всі ігри популярної соціальної мережі «Однокласники». Продукт поширюється безкоштовно, підтримує російську мову інтерфейсу і має можливості, що анітрохи не поступаються своїй браузерній версії.

Програма представляє собою клієнт для робочого столу, в якому реалізована частина звичного функціоналу «Однокласників», а саме та частина, що стосується ігор. Так, інструмент дозволяє запускати величезну кількість ігор, створених на базі Flash і Unity, здійснювати їх пошук, зберігати прогрес і досягнення, знайомитися з правилами, проходити навчання, здійснювати покупки та інше.

Інтерфейс програми виконаний з урахуванням фірмового стилю соціальної мережі. Основний простір головного вікна зайнято барвистими обкладинками всіляких представників ігрового світу. Для спрощення пошуку і вибору відповідної гри весь їх перелік розбитий на розділи, яким відповідають певні жанри.

Переваги Ігор ОК

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Барвистий, приємний для ока та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, виконаний у фірмовому стилі соціальної мережі з підтримкою російської мови.
  • Наявність класифікації ігор за жанрами.
  • Наявність пошукового рядка.
  • Можливість проходити навчання і знайомитися з правилами різних ігор.

Недоліки Ігор ОК

  • Відсутність фільтрів, що полегшують пошук ігор.
  • Відсутність української мови інтерфейсу.

Висновок

Програма запускається досить швидко. Працює без збоїв, не зависає. Для коректної роботи ігор потрібне активне з'єднання з Інтернетом і наявність встановленого на комп'ютері користувача рушія Unity, який, втім, поширюється разом з інсталятором «Гри ОК».

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: ok.ru
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Игры ОК

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Игры ОК. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії