Додатки для Firefox Додатки для Firefox

Однією з відмінних рис доброї програми є можливість розширення (у разі потреби) її можливостей. Браузер Mozilla Firefox, за допомогою додатків розроблених спеціально для нього, дозволяє це робити. Ці додатки розширюють можливості Firefox і роблять навігацію більш комфортною.

Велику кількість додатків для Firefox можна знайти та встановити на спеціальному сайті. Налаштування встановлених додатків будуть доступні з головного меню браузера (Інструменти - Додатки):

Додатки

Деякі з додатків, після встановлення можуть бути непомітні «неозброєним оком». Для того, щоб потрібний додаток Firefox завжди був під рукою можна вивести його іконку на одну з панелей інструментів (Вигляд - Панелі інструментів - Налаштувати панелі інструментів). Після відкриття вікна налаштування, перетягніть за допомогою мишки іконку потрібного доповнення на одну з панелей керування.

Нижче наведені посилання на сторінки з описом найбільш популярних і корисних додатків для браузера Firefox:

FlashGot — додаток для браузера Mozilla Firefox, що дозволяє керувати завантаженнями різних типів файлів за допомогою менеджера завантажень.

ForecastFox — розширення, що доставляє різноманітну інформацію про погоду на ваш браузер Firefox.

IE Tab — додаток, що дозволяє відкривати будь-який сайт в Firefox «як в Internet Explorer», а також передавати поточну сторінку в Internet Explorer.

ScrapBook — додаток для браузера Firefox, що допомагає зберігати веб-сторінки на комп’ютер для їх подальшого перегляду оффлайн.

Додаткові матеріали