Air iPhone 3.03

Air iPhone

Air iPhone Emulator – це стильний симулятор iOS для ПК. Програма поширюється безкоштовно у вигляді AIR-файлу і пропонує користувачеві поглянути на зовнішній вигляд операційної системи компанії Apple для мобільних пристроїв безпосередньо перед їх покупкою.

Незважаючи на назву продукту, Air iPhone Emulator є симулятором (а не емулятором) iPhone. Це означає, що програма надає користувачеві можливість ознайомлення виключно з зовнішнім виглядом системи iOS, розташуванням елементів і вмістом меню вбудованих додатків.

До складу пакету Air iPhone Emulator входить набір компонентів, таких як значки, іконки, зображення і шрифти, які в сумі створюють ілюзію роботи вбудованих додатків iOS, так ніби для імітації роботи камери смартфона було б використано заздалегідь підготовлене фото користувача.

Пошук і видача результатів браузером в Air iPhone Emulator також неправдоподібна і базована на роботі оглядача за замовчуванням основної (хостової) ОС, що знаходиться під керуванням Microsoft Windows.

Інтерфейс симулятора максимально копіює реальні пристрої iPhone, аж до відтворення самого девайса на робочому столі. Головний екран віртуальної iOS є інтерактивним. Деякі додатки, зокрема, браузер, запускаються і працюють подібно до реальних. Крім того користувачеві доступні функції повороту екрану і масштабування.

Переваги Air iPhone Emulator

  • Безкоштовне розповсюдження програми.
  • Відмальовування на екрані реального інтерфейсу iPhone.
  • Наявність функцій масштабування і повороту екрану.
  • Можливість запуску і роботи в браузері.

Недоліки Air iPhone Emulator

  • Відсутність російської та української локалізації програми.
  • Відсутність налаштувань симулятора.
  • Незважаючи на назву, не емулює, а симулює iOS.

Висновок

Сама по собі програма має малу цінність для користувача. Однак використання його в якості бази, наприклад, для розробки і демонстрації роботи програм на мобільних пристроях, може бути корисним.

Увага

Для запуску програми на ПК з Windows необхідна наявність встановленого середовища Adobe AIR.

Встановлення Air iPhone Emulator

Програма не вимагає встановлення в звичному сенсі. Замість цього користувачеві необхідно завантажити і встановити пакет Adobe AIR, після чого запустити файл Air iPhone Emulator з розширенням AIR на своєму ПК.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: merhl
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити Air iPhone для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Air iPhone. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми