Adobe Muse CC 2018.1.0.266

Adobe Muse

Adobe Muse – це конструктор сайтів від компанії Adobe Systems, яка також подарувала світові графічний редактор Photoshop, відкритий формат документів PDF і мультимедійну платформу під назвою Flash. Програма є платною і до недавнього часу була доступна за передплатою в складі пакету рішень Adobe Creative Cloud. Зараз розробники призупинили випуск нововведень для Adobe Muse, проте підтримка продукту обіцяє проіснувати аж до 2020-го року.

Робота в Adobe Muse не вимагає від користувача написання коду. Більшість дій, таких як створення і позиціювання об'єктів, а також надання їм стилів, проводиться в візуальному редакторі з одночасним переглядом змін у вбудованому браузері. По завершенню розробки результати можуть бути експортовані у форматі HTML або опубліковані на будь-якому FTP-сервері.

Програма призначена для створення статичних веб-сайтів, в тому числі багатосторінкових, для зручності розробки яких Muse надає користувачам механізм шаблонів. Це означає, що одні й ті ж частини макетів, як то шапка або підвал, можуть застосовуватися одночасно для декількох сторінок, наприклад, для «Головної», «Про нас» або «Контактів», а керувати ними легко і зручно.

Інтерфейс Muse виконаний у фірмовому стилі продуктів Adobe. На вибір користувача доступні чотири теми оформлення, з яких за замовчуванням використовується темна. Верхня панель інструментів, сайдбарі і вкладки з макетами є плаваючими і можуть бути винесені на додатковий екран.

Переваги Adobe Muse

 • Наявність безкоштовної пробної версії продукту.
 • Підтримка російської мови інтерфейсу.
 • Наявність вбудованого шаблонізатора.
 • Наявність вбудованого браузера.
 • Наявність кількох тем оформлення.
 • Можливість кастомізації робочої області.
 • Підтримка експорту проекту у формат HTML.
 • Можливість завантаження макета на FTP-сервер.
 • Підтримка механізму вкладок і плаваючих панелей.

Недоліки Adobe Muse

 • Відсутність підтримки української мови.
 • Відносно невелика кількість об'єктів у вбудованій бібліотеці.

Висновок

Інструмент Adobe Muse можна рекомендувати професійним верстальникам – ремісникам своєї справи, тим більше, якщо вони вже знайомі з іншим ПЗ від Adobe Systems. Продукт навряд чи підійде новачкам веб-дизайну і розробки, оскільки його використання потребує грошових витрат навіть на початковому етапі. До того ж, у порівнянні з іншими подібними програмами користуватися конструктором досить складно.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу Adobe Muse, клікніть «Edit» в головному меню програми угорі ліворуч. Далі натисніть «Preferences». У вікні налаштувань, в розділі «General», вкажіть потрібне значення мови, вибравши його зі списку з позначкою «Language». Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте конструктор.

Зміни в останній версії

 • З Adobe Muse CC 2018.1 ви можете скопіювати правою кнопкою миші і скопіювати атрибути стилю одного елемента, а потім просто клацніть правою кнопкою миші інший елемент і виберіть Вставити атрибути. Ви також можете вибірково копіювати і вставляти атрибути, використовуючи цю функцію.
 • У цьому випуску виправлені проблеми, про які повідомлялося у випуску за жовтень 2017 року, і інші помилки, що викликали збій програми.
 • Список відомих проблем і помилок, виправлених в цьому випуску Adobe Muse, можна знайти у статті бази знань «Відомі проблеми».
Автор: Adobe
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Adobe Muse

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Adobe Muse. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії