AdGuard 7.2.2936

AdGuard

AdGuard – це браузерне розширення, покликане приховати рекламу на сайтах і заблокувати доступ до даних користувача різним стороннім засобам аналітики. Цей блокувальник розповсюджується безкоштовно і підтримує роботу в найбільш популярних браузерах.

В основі розширення лежить механізм фільтрів, за допомогою якого AdGuard визначає і відсікає комерційний вміст веб-сторінок, в результаті чого воно не відображається в браузері. За наявності базових навичок HTML/CSS користувач може створити свої власні правила приховування реклами на заміну вбудованим.

AdGuard працює за принципом «заборонено все, що не дозволено» і блокує рекламу автоматично на всіх сайтах, за винятком тих, які перераховані в так званому білому списку. Однак при необхідності вищезгадане правило можна перетворити на «дозволено все, що не заборонено» простим пересуванням повзунка в налаштуваннях модуля.

Ручний режим AdGuard дозволяє заблокувати будь-який небажаний елемент на сторінці. При цьому в призначеному для користувача фільтрі буде створено відповідний рядок-правило, яким керуватиметься модуль при наступних запусках ресурсу. Іншими словами, одного разу потрапивши в перелік заборонених, елемент на тій же сторінці більш не відображається.

Весь інтерфейс розширення вміщується в невелике меню в браузері. У ньому здійснюється конфігурація параметрів AdGuard і ведеться підрахунок заблокованих елементів на сторінці.

Переваги AdGuard

  • Поширення продукту на безкоштовній основі.
  • Підтримка найбільш популярних веб-оглядачів – Chrome, Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer і Yandex Browser.
  • Наявність вбудованих засобів антифішингу.
  • Можливість створення власних правил фільтрації.
  • Можливість швидкого інвертування «Білий список -> Чорний список».
  • Підтримка вибіркового блокування елементів на сторінці.
  • Наявність функції обходу антиблокувальників.
  • Підтримка української мови розширення.
  • Можливість швидкого увімкнення/вимикання модуля.

Недоліки AdGuard

  • У разі використання оптимізованих фільтрів можливі помилкові спрацьовування блокувальника.

Висновок

З урахуванням останніх тенденцій в сфері розвитку Інтернету можна заявити, що AdGuard і інше програмне забезпечення подібного роду – швидше необхідність, ніж надмірність. Благо користуватися розширенням досить просто, оскільки воно нагадує інші модулі блокування реклами.

Встановлення AdGuard

Щоб додати розширення в браузер, натисніть на відповідну кнопку на сторінці завантаження продукту і запустіть його. У разі запиту дозвольте додатку доступ до перегляду веб-вмісту.

Змінити мову інтерфейсу AdGuard можна тільки разом зі зміною мови браузера. Щоб зробити це, увійдіть у налаштування свого оглядача і оберіть необхідну локалізацію в розділі мовних налаштувань. Після перезавантаження оглядача мова меню модуля зміниться автоматично.

Зміни в останній версії (історія змін)

Несумісність драйвера WFP з програмним забезпеченням Emsisoft.
Проблема з текстовим полем у вікні підтримки.
Питання щодо захисту при запуску.
Вікно кнопок локалізації підказки.
Не вдалося включити режим проксі.
Поле порту завжди виділено.
Додатково повідомте користувачам про необхідність перезавантаження.

Автор: Adshows LLC
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
AdGuard

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми AdGuard. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії