AdGuard 7.12

AdGuard

AdGuard – це браузерне розширення, покликане приховати рекламу на сайтах і заблокувати доступ до даних користувача різним стороннім засобам аналітики. Цей блокувальник розповсюджується безкоштовно і підтримує роботу в найбільш популярних браузерах.

В основі розширення лежить механізм фільтрів, за допомогою якого AdGuard визначає і відсікає комерційний вміст веб-сторінок, в результаті чого воно не відображається в браузері. За наявності базових навичок HTML/CSS користувач може створити свої власні правила приховування реклами на заміну вбудованим.

AdGuard працює за принципом «заборонено все, що не дозволено» і блокує рекламу автоматично на всіх сайтах, за винятком тих, які перераховані в так званому білому списку. Однак при необхідності вищезгадане правило можна перетворити на «дозволено все, що не заборонено» простим пересуванням повзунка в налаштуваннях модуля.

Ручний режим AdGuard дозволяє заблокувати будь-який небажаний елемент на сторінці. При цьому в призначеному для користувача фільтрі буде створено відповідний рядок-правило, яким керуватиметься модуль при наступних запусках ресурсу. Іншими словами, одного разу потрапивши в перелік заборонених, елемент на тій же сторінці більш не відображається.

Весь інтерфейс розширення вміщується в невелике меню в браузері. У ньому здійснюється конфігурація параметрів AdGuard і ведеться підрахунок заблокованих елементів на сторінці.

Переваги AdGuard

 • Поширення продукту на безкоштовній основі.
 • Підтримка найбільш популярних веб-оглядачів – Chrome, Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer і Yandex Browser.
 • Наявність вбудованих засобів антифішингу.
 • Можливість створення власних правил фільтрації.
 • Можливість швидкого інвертування «Білий список -> Чорний список».
 • Підтримка вибіркового блокування елементів на сторінці.
 • Наявність функції обходу антиблокувальників.
 • Підтримка української мови розширення.
 • Можливість швидкого увімкнення/вимикання модуля.

Недоліки AdGuard

 • У разі використання оптимізованих фільтрів можливі помилкові спрацьовування блокувальника.

Висновок

З урахуванням останніх тенденцій в сфері розвитку Інтернету можна заявити, що AdGuard і інше програмне забезпечення подібного роду – швидше необхідність, ніж надмірність. Благо користуватися розширенням досить просто, оскільки воно нагадує інші модулі блокування реклами.

Встановлення AdGuard

Щоб додати розширення в браузер, натисніть на відповідну кнопку на сторінці завантаження продукту і запустіть його. У разі запиту дозвольте додатку доступ до перегляду веб-вмісту.

Змінити мову інтерфейсу AdGuard можна тільки разом зі зміною мови браузера. Щоб зробити це, увійдіть у налаштування свого оглядача і оберіть необхідну локалізацію в розділі мовних налаштувань. Після перезавантаження оглядача мова меню модуля зміниться автоматично.

Зміни в останній версії

 • [Покращення] CoreLibs оновлено до версії 1.10.139.
 • [Покращення] DnsLibs оновлено до версії 2.0.58.
 • [Виправлено] Невдалий запуск AdGuard v7.11.2 з увімкненим зашифрованим DNS.
Автор: Adshows LLC
Оновлено:
Версія Windows: Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити AdGuard для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми AdGuard. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми