Adaware Antivirus Free 12.5.961.11619

Завантажити
Adaware Antivirus Free
Adaware Antivirus Free

Ad-Aware Free Antivirus+ — потужна безкоштовна антишпигунська та антивірусна програма, що надає захист в режимі реального часу від шкідливих програм, включаючи такі різновиди як віруси, трояни, номеронабирачі, агресивна реклама, шкідливі додатки до браузерів, шпигуни, сайти-паразити, шахрайські програми, руткіти і т.д.

Завдячуючи технології ідентифікації послідовності кодів, що реалізована в Ad-Aware Free Antivirus+, ви будете захищені не лише від відомих шкідливих програм, але матимете також поліпшений захист від багатьох невідомих загроз. Для більшого захисту Ad-Aware також може сканувати додаткові потоки даних в томах файлової системи Windows NT (NTFS).

Основні можливості Ad-Aware Free Antivirus+:

— Повний захист від шкідливих програм.
— Захист у режимі реального часу Ad-Watch Live.
— Повне та вибіркове сканування за запитом.
— Сканування процесів в оперативній пам’яті комп’ютера.
— Захист від невідомих загроз.
— Виявлення шкідливого ПЗ на основі його поведінки.
— Система видалення руткітів.
— Інструмент видалення шкідливих програм (Neutralizer Malware Removal Tool).
— Інструмент контролю завантажень для Internet Explorer.
— Планувальник завдань.
— Простота установки і використання.
— Підтримка скінів та плагінів.

Зміни в останній версії (історія змін)

  • Нема даних.
Автор: Lavasoft
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Adaware Antivirus Free. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

avast! Free Antivirusavast! Free Antivirus Avira Free AntivirusAvira Free Antivirus 360 Total Security360 Total Security Microsoft Security EssentialsMicrosoft Security Essentials AVG AntiVirus FreeAVG AntiVirus Free Comodo AntivirusComodo Antivirus Malwarebytes FreeMalwarebytes Free Destroy Windows 10 SpyingDestroy Windows 10 Spying SuperAntiSpywareSuperAntiSpyware Windows Defender XPWindows Defender XP Spybot - Search & DestroySpybot - Search & Destroy Spyware TerminatorSpyware Terminator Всі програми категорії «» → Всі програми категорії «» →