Adaware Antivirus Free 12.5.961.11619

Adaware Antivirus Free

Ad-Aware Free Antivirus+ — потужна безкоштовна антишпигунська та антивірусна програма, що надає захист в режимі реального часу від шкідливих програм, включаючи такі різновиди як віруси, трояни, номеронабирачі, агресивна реклама, шкідливі додатки до браузерів, шпигуни, сайти-паразити, шахрайські програми, руткіти і т.д.

Завдячуючи технології ідентифікації послідовності кодів, що реалізована в Ad-Aware Free Antivirus+, ви будете захищені не лише від відомих шкідливих програм, але матимете також поліпшений захист від багатьох невідомих загроз. Для більшого захисту Ad-Aware також може сканувати додаткові потоки даних в томах файлової системи Windows NT (NTFS).

Основні можливості Ad-Aware Free Antivirus+:

— Повний захист від шкідливих програм.
— Захист у режимі реального часу Ad-Watch Live.
— Повне та вибіркове сканування за запитом.
— Сканування процесів в оперативній пам’яті комп’ютера.
— Захист від невідомих загроз.
— Виявлення шкідливого ПЗ на основі його поведінки.
— Система видалення руткітів.
— Інструмент видалення шкідливих програм (Neutralizer Malware Removal Tool).
— Інструмент контролю завантажень для Internet Explorer.
— Планувальник завдань.
— Простота установки і використання.
— Підтримка скінів та плагінів.

Зміни в останній версії (історія змін)

  • Нема даних.
Автор: Lavasoft
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня

Завантажити
Adaware Antivirus Free

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Adaware Antivirus Free. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

avast! Free Antivirusavast! Free Antivirus Avira Free AntivirusAvira Free Antivirus 360 Total Security360 Total Security AVG AntiVirus FreeAVG AntiVirus Free Microsoft Security EssentialsMicrosoft Security Essentials Kaspersky Free Anti-VirusKaspersky Free Anti-Virus Malwarebytes FreeMalwarebytes Free SuperAntiSpywareSuperAntiSpyware Destroy Windows 10 SpyingDestroy Windows 10 Spying IObit Malware FighterIObit Malware Fighter Spybot - Search & DestroySpybot - Search & Destroy Spyware TerminatorSpyware Terminator Всі програми категорії «» → Всі програми категорії «» →