360 Total Security Essential 8.8.0.1119

360 Total Security Essential

360 Total Security Essential – це антивірусне ПЗ, яке також має можливості брандмауера і пісочниці. При цьому велика частина функціоналу продукту поширюється безкоштовно.

Інструмент надає користувачам засоби багаторівневого захисту системи від вірусів, завантажених за допомогою браузера або ж скопійованих з будь-якого зовнішнього носія інформації, кейлогерів і програм-шпигунів, які намагаються отримати доступ до апаратури ПК або системним компонентам – клавіатурі, веб-камері, реєстру Windows, – різного роду здирників, а також іншого шкідливого коду. Крім того, продукт містить в своєму складі сканери від сторонніх розробників – Avira і Bitdefender.

Крім проактивного захисту антивірус пропонує три варіанти перевірки комп'ютера на наявність так званої малварі (від англ. Malware – шкідливе ПЗ) – швидку, повну (ретельну) і вибіркову. При цьому Total Security Essential не просто перевіряє файли на жорсткому диску на наявність підозрілого вмісту, але також аналізує поточні системні налаштування ОС, параметри автозавантаження, роботу додатків і системних компонент. Особливо підозрілі елементи можуть бути запущені з обмеженням привілеїв в так званій пісочниці.

Інтерфейс 360 Total Security Essential виглядає досить стильно і виконаний з використанням переважно відтінків білого і синього кольору. Компактне головне вікно легко поміститься на більшості сучасних екранів. Включення/відключення тих чи інших компонентів захисту здійснюється за допомогою відповідних повзунків і не викликає яких-небудь труднощів. Повна зупинка антивіруса можлива також і з трея Windows.

Переваги 360 Total Security Essential

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка російської мови інтерфейсу.
  • Можливість вибіркового відключення компонентів захисту.
  • Наявність рушіїв сторонніх розробників, в цьому випадку – Avira і Bitdefender.
  • Можливість запуску файлів в пісочниці.
  • Підтримка завантаження інших тем оформлення.
  • Можливість створення облікового запису.
  • Наявність розширень для популярних браузерів.

Недоліки 360 Total Security Essential

  • Відсутність підтримки української мови.

Висновок

Вибір антивірусного ПЗ вимагає ретельного підходу. Не володіючи належними навичками налаштування, можливо, слід зупинитися на більш простих рішеннях, ніж 360 Total Security Essential.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу програми, клацніть по гамбургерному меню із зображенням трьох горизонтальних ліній у правій верхній частині головного вікна антивіруса, після чого виберіть пункт «Settings». У вікні перейдіть в розділ «General». Далі виберіть відповідне значення мови зі списку з позначкою «Language». Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте антивірус.

Зміни в останній версії (історія змін)

  • Виправлені помилки.
Автор: Qihu 360 Software Co., LTD
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
360 Total Security Essential

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми 360 Total Security Essential. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії